Створити оригінальні дизайнерські акценти в інтер'єрі, вишукані архітектурні деталі для декорування будівель зсередини можна за допомогою металу. Це універсальний матеріал, котрий дозволяє створювати елементи будь-якої складності. Однак для цього потрібно обрати правильну технологію. У випадках, коли вам потрібно домогтися ідеальної точності при створенні деталей, максимально тонкої лінії різу, найкраще використати технологію лазерного різання. Ця технологія швидко стала альтернативою застарілим методам обробки сталі, адже дає можливість створювати елементи складної форми.

Тонкі архітектурні деталі зі сталі за допомогою лазерного різання

Які елементи дозволяє створювати технологія лазерного різання?

Насправді ця методика відкриває практично безмежні можливості для виготовлення найрізноманітніших деталей.

Зокрема лазерне різання дає можливість створювати зі сталі:

  • складні логотипи, вивіски;
  • елементи меблів у стилі хай-тек;
  • футуристичні панно;
  • елементи декору для оформлення дверних груп;
  • підвісні конструкції для інтер'єру;
  • оригінальні деталі для проєктів ландшафтного дизайну.

Будь-які фігурні, складні конструкції, майстерно виготовлені зі сталі, здатні прикрасити інтер'єр чи екстер'єр будинку. Ви хочете ви створити унікальне панно для власного помешкання, прикрасити офіс, створити незвичайні меблі, незвичайну вивіску чи логотип для бізнесу, налагодити виробництво сувенірів чи декорувати? У всіх цих, а також інших випадках вам допоможе компанія Gruar — саме тут ви зможете замовити виготовлення деталей зі сталі, будь-якої складності.

Незалежно від того, чи вам потрібно виготовити декілька деталей чи партію з тисячі елементів, ваше замовлення буде виконано якісно та оперативно.

Відмінності та ключові переваги лазерного різання сталі

В цій технології використовується сфокусований промінь менш як 0,5 мм дуже високої потужності, котрий плавить метал. Важливим компонентом цієї технології є газ (кисень чи азот), котрий захищає зону плавлення. Також газ видуває розплавлений метал, за рахунок чого створюється дуже вузький пропил.

Лазерне різання гарантує високу точність ліній, дуже вузьку зону термічного впливу. Технологія лазерного різання підходить для сталей різного типу, проте найчастіше використовується для різання листів товщиною близько 30 мм. Найефективнішою ця технологія вважається для сталі товщиною від 0,5 до 20 мм.

Однією з найважливіших переваг лазерного різання є відсутність людського фактора. Керування обладнанням для лазерного різання виконується числовим програмним керуванням.

Інтелектуальне програмне забезпечення в цифровому вигляді створює 2D-прототип, після чого він переформатовується в серію інструкцій для верстата.

Ключові відмінності лазерного різання сталі:

  • дуже якісний крій — деталі мають рівну лінію різу, тож не потребують подальшої обробки;
  • високі показники гнучкості — лазерне різання дозволяє створювати деталі простої та складної форми, з великою кількістю ліній, отворів усередині;
  • безконтактність — оскільки ріжуча головка не дотикається до металу, немає дефекту поверхні;
  • високий рівень точності позиціонування лазера — 0,01 мм, що дозволяє створювати деталі з мінімальним відхиленням від проєкту.

Архітектурні деталі зі сталі за допомогою лазерного різання

Оперативність виконання замовлень, навіть найвищого рівня складності, пов'язана з декількома факторами. Найперше — швидкість переоснащення та запуску в роботу різних виробів. Також лазерне різання виконується в автоматичному режимі, під контролем лише програмного керування.

На виробництві компанії Gruar встановленні потужні оптоволоконні лазерні верстати, котрі відрізняються збільшеною енергоефективністю. Також варто відзначити, що волоконний лазер може різати тонкі сталеві листи швидше, аніж CO 2-лазер тієї ж потужності.

Отримати відповіді на всі запитання стосовно лазерного різання, залишити заявку на створення архітектурних деталей, ви можете на сайті компанії Gruar.