Gruar — комплексна сучасна металообробка
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Товари для дому з металу

Креативні та оригінальні товари для дому з металу

Додати завершеності інтер'єру допомагають дрібні, проте важливі деталі — декоративні елементи. Компанія Gruar пропонує виготовлення металевого декору, товарів для дому за уже готовими чи індивідуальними ескізами. Декоративні та функціональні елементи з металу не лише додають ексклюзивності будь-якому інтер'єру, але й відрізняються довговічністю. Ви точно можете бути впевнені, що металевий декор не зламається навіть від сильних пошкоджень. Тож, якщо ви давно шукали оригінальний декор для помешкання, варто товари для дому з металу купити в Україні.

Товари для дому з металу

Розмаїття асортименту

Мінімалістичний металевий декор виглядає виграшно у будь-якому інтер'єрі, проте найчастіше такі товари обирають саме для сучасного дизайну: лофт, хай-тек. Навіть одна деталь з металу, створена за власним ескізом замовника, здатна кардинально змінити інтер'єр кімнати.

Gruar пропонує увазі покупців такі категорії товарів, котрі ви можете обрати для декорування приміщення, дому чи офісу:

  • опори для столів;
  • настінні вішалки;
  • настінний декор.

Вироби виготовляються з використанням сучасних технологій — лазерне різання металу, гнуття металевих листів на станках ЧПК.

Стильні металеві опори для столу

Ніжки столу мають бути стійкими, аби стіл випадково не перекинувся. Саме такою перевагою відрізняються металеві опори для столу, створені на сучасному обладнанні. Така опора буде чудовим доповненням до інтер'єрів у стилі хай-тек, індастріал. Виготовлено такий виріб з високоякісної сталевої труби, котра покрита зверху за технологією порошкового фарбування. Опори для столу можуть збиратися та розбиратися за допомогою гайкового ключа, тому їх можна легко та просто перевозити.

Можливе замовлення металевих опор для стола не лише в житлові приміщення, але й у заклади громадського харчування.

Металеві настінні вішалки — зручна організація простору

Хоча театр починається з вішалки, цей елемент має велике значення і для наших помешкань. На вішалку ми чіпляємо одяг, коли повертаємося з прогулянки, рушники чи мокрий одяг — коли приймаємо душ чи йдемо до сауни. Металеві настінні вішалки, котрі ви можете замовити в компанії Gruar, стійкі до впливу корозії, тому можуть монтуватися у приміщеннях з підвищеною вологістю.

Для створення незвичайних форм настінних вішалок використовується технологія плазмового та лазерного різання, високоточні станки ЧПК.

Основні переваги створення настінних вішалок у компанії Gruar:

  • виготовлення від 1 до 3 днів;
  • створення деталей з листа товщиною 2 мм;
  • створення виробів по вказаних розмірах.

Металеві вішалки відрізняються стійкістю до корозії, міцністю – вони витримують вагу зимового одягу.

Настінні вішалки можливо виконати в будь-якому дизайні та тематиці: геометрія, абстракція, рослинний та тваринний світ, фантастика, написи.

В каталозі представлені фото вішалок чорного кольору, проте ви можете замовити порошкове фарбування в будь-який колір.

Металеві настінні вішалки однаково актуальні для власників квартир, приватних будинків, офісів, комерційних закладів. Стильна та мінімалістична вішалка буде однаково мати чудовий вигляд у вітальні чи робочому кабінеті.

Металеві товари для дому

В компанії Gruar ви можете замовити виготовлення одного виробу чи великої партії. Другий варіант актуальний для власників комерційних закладів: театрів, готелів.

Настінні панно з металу – унікальний декоративний елемент

У компанії Gruar ви також можете замовити настінні панно, котрі стануть окрасою для будь-якої кімнати. Кожне панно відрізняється унікальним дизайном, адже створюється за ескізами чи побажаннями замовника. Панно може виготовлятися з різних металів, покриватися прозорим лаком чи фарбою за методикою порошкового фарбування.

Терміни виготовлення становлять від 3 до 7 днів. Перед початком робіт з замовником узгоджуються всі розміри та технічні характеристики майбутнього виробу.

Вгору