Gruar — комплексна сучасна металообробка
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Послуга лазерної різки листового та трубного алюмінію


На відміну від механічного різання, лазерне швидше, точніше і в цілому ефективніше. А найголовніше — технологія відкриває нові можливості для обробки широко використовуваних металів:

І якщо вас цікавить лазерне різання металу в Полтаві, компанія GRUAR до ваших послуг. У нас є власний комплекс обладнання, штат досвідчених фахівців і широкий спектр послуг.

 


Розрахунок лазерної різки

Окрім роботи з листовими матеріалами, наші фахівці виконують замовлення на різання профільних, круглих та квадратних труб, профілю.
На даний момент ви можете отримати загальне уявлення про розрахунок вартості замовлення, заповнивши поля онлайн-калькулятора.

Чорний метал Нержавійка (повітрям) Алюміній
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...


 

Лазерна порізка алюмінію дозволяє обраблювати метал із високою точністю. Це дозволяє мати свободу у виготовленні складних деталей та конструкцій.


Наші роботи:
можете пролистувати галерею свайпом вправо*

 


Можливості нашого обладнання


Можливості наших лазерів дозволяють здійснювати порізку киснем і повітрям: листову вуглецеву сталь товщиною до 25 мм, нержавіючий метал до 16 мм, кольоровий метал (алюміній, титан, латунь) до 3 мм. Максимальний розмір листа – 1500мм * 3000мм. 
Також здійснюємо порізку круглих труб з чорного, нержавіючого і кольорового металу. Максимальні розміри заготовки до 150 мм в діаметрі, штанги – по 3м.  Максимальна довжина готової деталі: 2680 мм.
За рахунок лазерної різки труб можна отримати різноманітні технологічні з'єднання труб, які знаходять застосування в різних галузях промисловості. Використання передової техніки лазерної порізки труб об'єднує та заміняє операції низку традиційних технологічних процесів — розпилювання, порізку, свердління, фрезерування, обробку краю.

Використовуємо джерело компанії nLight ( виробництва США ) — високотехнологічне рішення, яке себе дуже добре зарекомендувало у роботі над складними проектами.


Як я можу оформити замовлення?

Для замовлення і прорахунку лазерної порізки листового металу потрібне креслення. Відповідь з проводу вартості надаємо переважно у день звернення. Але для орієнтовного прорахунку Ви можете використати калькулятор на нашому сайті.Вимоги до оформлення креслень: В назві файлу повинно бути вказана товщина металу, кількість виробів і вид металу. Формат документа – .dxf, Масштаб: 1: 1 з замкненим контуром. Не повинно бути нашарування ліній. Креслення для обрахунку надсилайте на пошту: gruar.service@gmail.com

У мене немає електронного креслення. Що робити?

Надсилайте нам креслення "від руки", наш конструктор зможе його оцифрувати і зробити в необхідному форматі.


Чому працювати з нами - вірний вибір?

За роки праці із 2017 року наша команда успішно реалізувала тисячі складних проектів у сфері металообробки. 8 з 10 наших клієнтів звертаються до нас знову, і стають нашими постійними клієнтами. 

Підтримуємо українське!Швидкість виконання замовлень з моменту звернення, тому що ми працюємо 24/7

Підтримуємо українське! Наявність 2-х лазерів, що дозволяє виконувати замовлення швидко і в обіцяні терміни
Підтримуємо українське!Ринкова вартість на послуги лазерної різки металу
Підтримуємо українське! Безкоштовне виготовлення тестових зразків
Підтримуємо українське!Ми орієнтуємось на результат і робимо все можливе, аби ви отримали ваше замовлення у відповідності до ваших планів і бізнес-процесів.


Якщо у Вас є будь-які запитання з приводу лазерної порізки і потрібна консультація кваліфікованого фахівця, звертайтесь до менеджерів GRUAR:

Номер: 095 005-00-25
Email: gruar.product@gmail.com

 FACEBOOK

 INSTAGRAM

 


Приймаємо замовлення щоденно з 9:00 до 18:00.
Робимо доставку замовлень по всій території України.

 

Відмінності лазерної різки алюмінію

Сплави на основі алюмінію широко застосовуються в різних сферах промисловості, в побуті. Тому популярність послуги різання листових виробів, криволінійних деталей з алюмінію з кожним місяцем зростає. Найбільш затребуваною є саме лазерна різка алюмінію, котра дозволяє створювати складні вироби.

Послуга лазерної різки листового та трубного алюмінію

Особливої лазерного різання листового та трубного алюмінію

Щоби отримати рівний, без деформацій, зріз на поверхні металу, для лазерної різки алюмінію необхідно використовувати лазери підвищеної потужності. Це пояснюється особливими оптичними і теплофізичними характеристиками алюмінію, котрі зумовлюють слабке поглинання променя. Відтак, алюміній відрізняється високими параметрами теплопровідності.

Щоби отримати максимально точний результат, лист алюмінію встановлюється на стійку спеціальної установки. Оператори компанії Gruar вносять точні дані за допомогою комп'ютера, котрий керує всіма діями лазерної установки.

В підготовчому процесі враховуються всі параметри, зокрема й товщина листа алюмінію, від якої залежить швидкість різання. Саме тому різання виконується повільно – це необхідно, щоби отримати рівний різ, без деформацій та пошкоджень. Оскільки всі параметри різання алюмінію задаються програмою, будь-які неточності під час різання зведені до нуля. Вплив людського фактора на процес також знижено до нуля.

Сфокусований потужний лазерний промінь дозволяє отримати різ ювелірної точності. Точність лазерного різання дозволяє створювати вироби складної форми, з дуже якісним контуром.

Ще одна важлива особливість лазерного різання алюмінію – лист металу не потрібно фіксувати за допомогою механічних зажимів. Промінь лазера практично не впливає на місце розташування металу, що додатково спрощує робочий процес.

Ключові переваги лазерного різання алюмінію

Обираючи в компанії Gruar послуги лазерного різання алюмінію, ви можете не обмежувати себе певними, визначеними формами. Навіть найскладніші форми будуть виконані з високою точністю.

Серед інших переваг лазерного різання алюмінію слід відзначити:

 • Заощадження часу на підготовку деталей, оскільки після різання на деталях не лишається навіть дрібних пошкоджень. Отже, готові вироби не потрібно додатково шліфувати, обробляти.
 • Зниження відходів металу, тому після лазерної обробки маса листа алюмінію лишається практично незмінною.
 • Високий рівень продуктивності розкрою.
 • Суттєве зниження витрат сировини.
 • Отримання ідеально рівного різу, без деформацій, мікротріщин та вм'ятин.
 • Можливість створювати деталі практично будь-якої форми.

Складно переоцінити всі переваги лазерного різання алюмінію, адже ця технологія дозволяє отримати дрібні та габаритні деталі, з дуже точними контурами.

Лазерна різка алюмінію

Лазерна різка алюмінію. Вартість послуг лазерного різання алюмінію

Ціна лазерного різання залежить від товщини листа металу, а також обсягу замовлення. Також ціну визначає тип газу, котрий використовується в процесі різання. Розрахувати точну вартість послуг для вашого замовлення ви можете на сайті Gruar або ж за контактними телефонами.

Різновиди лазерного устаткування

Одним із популярних різновидів лазерного обладнання є оптоволоконний 3D лазер для різання труб. Таке обладнання має деякі відмінності від лазера СО2. Коли труба закріплюється за допомогою фіксаторів, нарізання відбувається за допомогою реактивної різальної голівки. Вона переміщається автоматично по периметру труби, виконуючи вказані програмою різи. Також голівка може виконувати скісний різ, перфорацію та інші види різів, задані програмою.

Особливо актуальним буде використання оптоволоконного лазера для обробки труб великого діаметра (до 610 мм).

Таке обладнання відрізняється простотою конструкції, оскільки немає потреби у встановленні складної внутрішньої оптики. Тому таке обладнання не вимагає великих витрат коштів на обслуговування, відповідно лазерне різання для замовника має нижчу ціну. Також оптоволокно гарантує високу концентрацію енергії лазера, відповідно ширина лінії різу виходить вужчою, якщо порівнювати зі звичайним лазером.

Сучасні лазерні установки від іменитих виробників (BLM GROUP, TruLaser) забезпечують лазерне різання листового та трубного алюмінію повністю в автоматичному режимі.

В реальності це значить, що комп'ютер виконує точне центрування деталі, тому потовщені елементи деталей нарізатимуться з іншою швидкістю та тиском газу. Також автоматизація процесу усуває чинники, котрі призводять до пропалювання металу.

Лазерна різка трубного алюмінію

Ключові переваги лазерного різання труб з алюмінію

Нарізання труб точно в розмір, без дефектів, з використанням звичайного механічного методу, не дозволяє досягти високої точності. Різання алюмінієвих труб лазером — це найкращий варіант для швидкої та якісної обробки матеріалу, незалежно від його обсягу.

Лазерний промінь високої потужності фіксується в точці малого діаметра, плавить метал лише в цій ділянці. Завдяки використанню лазера, швидкість виконання робіт має швидкість, що перевищує інші технології — за одну хвилину верстат може розрізати трубу товщиною до 6 мм. Верстат переходить між виробами автоматично, тому немає потреби в додатковому налаштуванні.

Потужний лазерний промінь забезпечує ідеальну точність лінії різу на алюмінієвих трубах, що значно покращує якість роботи обладнання, в якому встановлено труби. Лазерне різання дуже актуальне у виробництві трубопроводів, де від точності лінії різу залежить здатність труб витримувати тиск і високі навантаження.

Звичайна і декоративна різка труб з алюмінію відрізняється відсутністю деформацій, повним збереженням початкових якостей металу. Це пояснюється тим, що в процесі різання метал нагрівається лише в точці різу, сусідні ділянки не нагріваються та не оплавляються.

При лазерному різанні забезпечується точність лінії різу при збереженні значної швидкості виконання роботи. Торці труб не потребують подальшої обробки, адже лінія різу виходить ідеально чистою.

Серед інших переваг лазерного різання слід відзначити:

 • різання фігурних контурів виконується без контакту з трубою;
 • можливість формування елементів труб для створення роз'ємних з'єднань;
 • висока швидкість обробки;
 • відтинки труб, створені по технології лазерного різання, не потребують надалі додаткової обробки поверхні. Це особливо актуально при обробці кутів та ребер труб із профілю;
 • можливість різання труб з тонкими стінками;
 • у процесі нарізання відсутні термічні деформації.

Окрім цього, лазерне різання дозволяє створювати різноманітні пази та з’єднання. Завдяки таким пазам на наступних етапах розташовувати елементи перед зваркою без використання шаблонів.

Лазерна різка листового алюмінію

Чому варто замовити лазерне різання алюмінію в компанії Gruar?

Всі замовлення виконуються в короткі терміни — незалежно від того, чи ви замовляєте різання декількох деталей чи гуртової партії. На завершення проєкту, від подачі заявки до відвантаження готових деталей потрібно 1-3 дні. В роботу приймаються проєкти будь-якого масштабу чи складності. Щоб отримати консультацію, пишіть чи телефонуйте за вказаними контактними даними.

Вгору