Кількість
|
Вартість
|
||
|
Порошкове фарбування в Полтава від компанії Gruar
Робочі розміри (ширина - 1200 мм, висота - 2100 мм, довжина - 3070 мм).
Порошкове фарбування – відносно нова технологія створення захисних та декоративних покриттів порошковими сумішами з використанням полімерів. Величезний вибір кольорів, висока якість та простота нанесення роблять фарбування порошковою фарбою найкращою альтернативою класичному фарбуванню.
Принцип фарбування – у тяжінні заряджених компонентів фарби до самого виробу. Застосовується переважно для різноманітних металевих деталей. Особливо популярні сьогодні: порошкове фарбування дисків, стелажів, дверних конструкцій, воріт, спорттоварів та іншої продукції на основі металів та сплавів.
Компанія Gruar надає послугу фарбування порошковою фарбою дисків та інших виробів у Полтаві та Полтавській області.
Технологія нанесення фарби
Процес складається з наступних етапів:
Підготовка виробу. Його потрібно повністю очистити від будь-яких забруднень, іржі, окалини, залишків попереднього покриття та іншого. Дуже важливо повністю знежирити поверхню, що обробляється. Для цього ми використовуємо спеціальні концентровані склади.
Нанесення складу. Фарба наноситься за допомогою пістолета-розпилювача. Він забезпечує рівномірне та комплексне нанесення, відсутність прогалин та зайво тонкого полімерного шару.
Полімеризація порошкового шару. Порошкові склади полімеризуються під впливом високої температури від 180 до 200 градусів Цельсія. Час – до 20 хвилин. Після цього на поверхні виробу створюється щільна плівка, що захищає його від зовнішнього впливу та надає потрібного кольору. Відбувається полімеризація у спеціальних печах.
Технологічно процес не можна назвати дуже складним. Але для нього потрібне спеціальне технічне оснащення та дотримання технології. Інакше результат буде неякісним. При цьому ціна порошкового фарбування відносно доступна за пропонованого рівня якості покриття.
Головні переваги порошкового фарбування
Одна з головних переваг технології – мінімальна кількість відходів. Завдяки цьому вдається уникнути перевитрати бюджету. Ви платите лише за результат. Але крім цього є ще низка переваг:
технологія фарбування максимально автоматизована, що прискорює та спрощує процес;
немає витрат видалення парів через відсутність розчинників у складі фарби;
небезпечні сполуки у складі відсутні;
технологія екологічно чиста, хімічний запах мінімальний;
якість покриття набагато вища, ніж при використанні інших методів фарбування;
твердіння порошкового матеріалу займає не більше півгодини;
покриття дуже міцне та захищає вироби під час транспортування, складування та експлуатації.
Ціна фарбування порошковою фарбою залежить від габаритів виробу, що покривається, складності попередньої підготовки, кількості шарів нанесення та інших параметрів. Ми гарантуємо клієнтам конкурентну ціну порошкового фарбування дисків та інших виробів у Полтаві та області за стандартизованої якості.
Звертайтеся до компанії Gruar у будь-який зручний час. Обговоримо умови співпраці, вартість послуг та варіанти виконання поставлених завдань.
Консультації та замовлення за телефоном 095 005-00-25.
Різновиди фарб для порошкового фарбування
Щоби створити рівне та тонке покриття, без дефектів, застосовуються спеціальні фарби. Вони складаються з дуже дрібних часточок пігменту та смоли, котрі створюють естетичне та захисне покриття. Наноситься ця суміш за допомогою спеціальних розпилювачів.
За основним компонентом, пігменти для порошкового фарбування, можна класифікувати на декілька типів:
- епоксидні,
- поліефірні,
- епокси-поліефірні.
Також фарби відрізняються візуальними характеристиками — глянцеві, напівглянцеві та матові. Окрім цього ви можете отримати поверхні з ефектом бронзи, срібла, граніту, хамелеон, перламутр чи антик.
Окрім вищевказаних переваг, у методі порошкового фарбування є й інші особливості:
- надійний захист поверхні, особливо якщо порівнювати з традиційними лакофарбовими матеріалами;
- високі показники стійкості покриття до впливу корозії, вицвітання, стирання та високих температур;
- естетичне покриття, що значно підвищує привабливість об'єкта;
- широкий діапазон відтінків та текстур;
- можливість обрати структуру покриття (матову, рельєфну), щоби приховати дрібні дефекти на поверхні;
- екологічно безпечна технологія.
Порошкове фарбування дозволяє створювати ідеально рівне покриття на будь-яких поверхнях, у тому числі криволінійних. Саме тому ця послуга актуальна для фарбування автомобільних деталей: арок, дисків, дверцят.
Метод порошкового фарбування — вигідна альтернатива нанесенню рідких фарб, котра значно спрощує технологію та зменшує час нанесення. Завдяки використанню порошкових фарб створюється рівномірне покриття, котре ідеально рівно покриває будь-які поверхні.
Як відбувається порошкове фарбування?
Напилення порошкової фарби відбувається у спеціальній камері, де розташовано відповідне обладнання. Для фарбування використовується пістолет-пульверизатор, котрий під'єднується до компресора, оснащеного фільтром високого тиску.
Коли в камері фарбуються габаритні вироби, застосовується транспортна система — вона прискорює процес, підвищує швидкість та ефективність фарбування.
Після того, як на вироби нанесено порошкову фарбу, її необхідно закріпити — це відбувається в спеціальній камері полімеризації. Там фарба оплавляється і застигає, зчіплюючись із поверхнею та створюючи монолітне та дуже міцне покриття.
Замовити порошкове фарбування металу ви можете за контактними телефонами на сайті Gruar.
Різновиди та особливості фарб для порошкового фарбування
За основним компонентом порошкові фарби розрізняють
- епоксидні;
- поліефірні;
- гібридні — епокси-поліефірні.
Епоксидні фарби відрізняються високою стійкістю до розчинників, кислот, ударів. Також для цих фарб характерні висока еластичність, ударна міцність, стійкість до деформацій.
Епоксидні фарби використовуються для створення стійкого антикорозійного покриття. При відповідному співвідношенні смол та затверджувачів можуть використовуватися для фарбування обладнання для харчової промисловості.
Основні відмінності епоксидних фарб:
- високий рівень адгезії;
- механічна міцність;
- стійкість до впливу вологи, розчинників, лугів, палива, нафтопродуктів.
Серед недоліків можна назвати лише низьку стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
Порошкова фарба на основі поліефірної смоли складається з карбоксилвмісного поліефіру, застосовується, у випадках, де необхідна стійкість до атмосферних явищ.
Найчастіше такими фарбами покриваються віконні елементи, фасади, автомобільних деталей, меблів для використання на вулиці. Епоксидні фарби створюють глянцеве покриття, коте підвищує естетику виробу
Епоксидно-поліефірні порошкові фарби використовуються в декоративних цілях, як і епоксидні фарби, проте мають вищу стійкість до жовтіння. Тому такі фарби будуть гарним вибором для фарбування радіаторів та інших елементів, котрі регулярно витримують вплив високої температури.
Також гібридні порошкові системи актуальні для фарбування:
- металевих меблів;
- світильників;
- електронагрівальних приладів.
Серед основних переваг гібридних фарб — доступна ціна та гарна якість покриття. Утворене покриття стійке до впливу солей, кислот та лугів.
В залежності від особливостей об'єкта, потрібно обирати фактуру фарби, кора може бути глянцевою чи матовою. Приховати дефекти на поверхні допомагають молоткові порошкові фарби. Вони створюють оригінальний ефект, на тлі якому непомітні дрібні нерівності.
Також ви можете обрати порошкові фарби, що імітують хромовані покриття, мідь, патину, алюміній. Ці декоративні ефекти досягаються завдяки різноманітним добавкам — вони створюють блиск.
Одним із найпоширеніших застосувань вважається порошкове фарбування дисків, адже таке покриття забезпечує:
- надійний захист металу від корозії;
- захист від вологи, інших несприятливих факторів навколишнього середовища;
- надійний бар'єр від впливу бензину, мастил, мийних засобів;
- стійкість до ударів.
Автомобільні диски, пофарбовані порошковою фарбою, тривалий час зберігатимуть естетичний вигляд.
Яке використовується обладнання для порошкового фарбування?
Головна відмінність порошкового фарбування — технологія нанесення. Для фарбування деталей цим методом недостатньо мати лише компресор і фарбопульт, потрібне спеціальне обладнання. Базовий комплект складатиметься з камери напилення, пістолета напилювача та печі полімеризації.
Камера напилення захищає зону, в якій наноситься фарба, від основного приміщення. Така камера може бути тупиковою, прохідною, одно- чи двопостовою.
Установка рекуперації потрібна для вловлювання фарби, котра не осіла на поверхні, та повернення її в подальший процес нанесення.
Через розпилювачі відбувається безпосереднє фарбування. Всередині відбувається електризація часточок фарби, котрі потрапляють на поверхню та закріплюються на ній.
Також до обладнання може додаватися вібросито — за його допомогою фарба, котра повертається з рекуператора, очищається від дрібних часточок бруду.
Покриття набуває характеристик у печі полімеризації, де нагрівається під дією кварцевих ламп чи термоблоків. При температурі 220 градусів нанесений порошок плавиться, протягом 20 хвилин утворює полімерне покриття.
На виробництві компанії Gruar встановлено високоякісне, сучасне обладнання, котре забезпечує швидке, якісне нанесення порошкової фарби.