Gruar — комплексна сучасна металообробка
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Послуга лазерної різки листового металу та труб

Лазерне різання металу у Полтаві

Різання металу лазером - це технологія обробки металу, що дозволяє виконувати різ будь-якої складності з високою точністю спрямованим променем лазера. На відміну від механічного різання, лазерне швидше, точніше і в цілому ефективніше. А найголовніше — технологія відкриває нові можливості для обробки широко використовуваних металів:

 

І якщо вас цікавить лазерне різання металу в Полтаві, компанія GRUAR до ваших послуг. У нас є власний комплекс обладнання, штат досвідчених фахівців і широкий спектр послуг.


Розрахунок лазерної різки

Окрім роботи з листовими матеріалами, наші фахівці виконують замовлення на різання профільних, круглих та квадратних труб, профілю.
На даний момент ви можете отримати загальне уявлення про розрахунок вартості замовлення, заповнивши поля онлайн-калькулятора.

Чорний метал Нержавійка (повітрям) Алюміній
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...

Наші роботи:
можете пролистувати галерею свайпом вправо*

 


Лазерне різання металу в Полтаві від GRUAR: Переваги


Сьогодні послуги з лазерного різання металу широко потрібні в різних сферах:

 • радіоелектроніка та інженерія;
 • машинобудування, багато галузей важкої промисловості, військова сфера;
 • харчова промисловість;
 • медицина;
 • будівництво та сільське господарство;
 • реклама, дизайн та інше.

Саме лазерне різання дозволяє створювати вироби з металу складної форми та з нестандартними розмірами, які фізично неможливо отримати, використовуючи механічні методи обробки. Або коли механічне різання обходиться невиправдано дорого.


Які ще переваги різання металу лазером в Полтаві від компанії GRUAR отримуєте саме ви?
Ми виділяємо шість головних плюсів технології:

Підтримуємо українське!Обробка металів у великому діапазоні товщини без особливих обмежень

Підтримуємо українське! Відсутність прямого контакту з матеріалом та виключення механічних пошкоджень.
Підтримуємо українське!Досить висока швидкість різання металевих листів, у тому числі з підвищеною твердістю.
Підтримуємо українське! Простота створення унікальних виробів за кресленнями з похибкою менше ніж 0,1 мм.
Підтримуємо українське!Відсутність необхідності в штампуванні та лиття.

Підтримуємо українське!Досить низька собівартість виробів за рахунок високої швидкості, мінімальної кількості відходів та відсутності подальшої обробки.

Крім іншого, у GRUAR дійсно доступна ціна лазерного різання металу в Полтаві. А готові вироби можна забрати самостійно або замовити доставку на адресу. У тому числі в Україні обраною вами транспортною компанією.


Лазерне різання металу в Полтаві: технологічні особливості


Різання металу лазером здійснюється за допомогою спеціальних установок. Вони дозволяють з високою точністю фокусувати лазер таким чином, щоб промінь фокусувався на малій площі. Енергія високої щільності подається максимально прицільно та точково впливає на метал. А траєкторія руху лазерної головки задається програмно, що виключає будь-які помилки та неточності у процесі різання. Людський чинник майже повністю виключено, а це в даному випадку є великим плюсом.

Чому ж за всіх переваг лазерне різання металу в Полтаві залишається досить рідкісною послугою?

Справа в тому, що хоч ціна лазерного різання цілком доступна, коштують установки дуже недешево. До того ж, у Полтаві та інших порівняно невеликих містах України не так багато фахівців, які вміють працювати з такими установками та виконувати складні замовлення. 

Замовляйте послуги лазерного різання металу в компанії GRUAR


GRUAR надає послуги лазерного різання у Полтаві з 2017 року. Використовуючи новітні напрацювання у сфері лазерного різання, ми виготовляємо вироби будь-якої складності:

 • деталі для радіоелектронної апаратури;
 • заготівлі металоконструкцій;
 • різні елементи кріплення;
 • запчастини для техніки;
 • рекламні вироби та конструкції, інше.

Також нагадуємо, що, крім послуги лазерного різання на замовлення, ми надаємо цілий комплекс суміжних послуг: ЧПУ згинання листового металу, порошкове фарбування,піскоструминне очищення, виробництво металевих виробів на замовлення, виготовлення предметів інтер'єру та багато іншого. 


Щоб замовити лазерне різання металу в Полтаві, звертайтесь за контактами:

Номер: 095 005-00-25
Email: gruar.product@gmail.com

 FACEBOOK

 INSTAGRAM

Працюємо щоденно з 9:00 до 18:00.


Лазерне різання металу: Харків, Київ, Полтава, Дніпро, Одеса, Кременчук, Кропивницький, Черкаси, Чернігів, Маріуполь, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Кривий Ріг, Нікополь, Суми, Вінниця, Житомир, Южноукраїнськ, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне , Краматорськ

 
 

Послуги лазерного різання металів від Gruar: преміальна якість втілення завдань замовника

Використання лазера дає можливість досягти високої точності та економності в обробці та виготовленні металевих виробів. Сприяє цьому також застосування верстатів із числовим програмним управлінням. Тому послуги лазерного різання металу в Україні замовляють для створення металевих конструкцій для будівництва, машинобудування та багатьох інших сфер виробництва. Це дозволяє:

 • швидко та точно обробляти тонкі, тендітні деталі, включаючи алюмінієві та латунні;
 • виконувати розкривання найтвердіших видів металів, наприклад, зі сталі, у тому числі нержавіючої;
 • знизити собівартість виробів з допомогою відсутності необхідності застосовувати дорогі форми для лиття;
 • виконувати замовлення на дрібні партії або поодинокі вироби за заданим замовником кресленням.

Послуга лазерної різки листового металу та труб

Метали, лазерне різання для яких — безальтернативна технологія

Застосування цієї технології є універсальним способом здійснення завдань різної складності, пов'язаних з обробкою металу. Однак у багатьох ситуаціях саме вона стає оптимальним рішенням. А для деяких видів металів лазерне різання виявляється єдиною технологією, що дозволяє досягти необхідного результату:

 • Нержавіюча сталь. Лазер дає можливість з високою точністю вирізати заготовки округлої форми різного діаметра - від великого до мініатюрного. Якщо використовувати механічний спосіб з невисокою швидкістю різання, то фігурний виріб не матиме рівної кромки. А якщо застосовувати як газ азот, то по контурах різання метал потемніє і зблякне.
 • Латунь відрізняється високим рівнем відбиття. Після пропалювання заготовки якісно ріжуться з використанням лазера. Його короткі хвилі встигають виконати розріз без перегріву металу та його деформації. Якщо різати даний метал механічним способом, то оплавлення налипатимуть на кромці ріжучого інструменту, забиваючи його, уповільнюючи процес різання та погіршуючи якість результату.
 • Вуглецева сталь. Коли виконується лазерне різання металу такого типу в кисневому середовищі, рівень температур буде таким, що край вийде якісним, але ділянки розрізів швидко окисляться. Тому на цих ділянках почне інтенсивно утворюватися корозія. Це негативно позначиться на експлуатаційних характеристиках виробу.

Верстати для якісного лазерного різання металів з каталогу Gruar

Сьогодні послуги лазерного різання металу у Полтаві, Києві та інших містах України надаються на багатьох підприємствах. Дійсно, високу якість робіт вам забезпечать саме наші фахівці. Насамперед цьому сприяє використання передового обладнання.

Ефективність роботи лазерних верстатів

Представлені в нашому каталозі верстати для лазерного різання металів забезпечують точність розкрою листа, коректність позиціонування, мінімальну ширину різі, високу продуктивність, ідеально гладкі кромки. На місцях зрізів буде відсутня окалина, напливи, деформації, нерівності та зазубрини. Адже ці верстати відрізняються:

 • оптимально високим рівнем потужності;
 • застосуванням інноваційного лазера;
 • використання передового софту ЧПУ.

Лазерна різка металу

Основні характеристики обладнання

Наші постійні клієнти віддають перевагу співпраці саме з нашою компанією. Підтвердженням цього є їх позитивні відгуки. Послуги лазерного різання металу у нас втілюються за рахунок використання найбільш практичних варіантів обладнання, що дозволяє забезпечити найвищу якість робіт. Це верстати кращих сучасних виробників, які мають такі переваги:

 • З їх допомогою можна виконувати типові та унікальні завдання, пов'язані з розкриванням найскладніших криволінійних конструкцій.
 • Таке обладнання обробляє аркуші металів із габаритними параметрами. Потужність даних верстатів сягає 6000 Вт.
 • Комплектуючі до них поставляються безпосередньо від виробника верстатів, а також японських та німецьких фірм, що спеціалізуються на лазерних технологіях.

Якщо вам потрібно замовити послуги з різання металу, в інтернет-магазині компанії Gruar ви можете зробити це за лічені хвилини. Наші спеціалісти зв'яжуться з вами, щоб обговорити деталі втілення заявки. Крім того, ми гарантуємо оперативність та якість виконання будь-якого вашого замовлення.

Вгору