Gruar — комплексна сучасна металообробка
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Послуга лазерної різки латуні

Швидка та ефективна лазерна різка латуні

Для створення оригінальних елементів декорування побуту, сувенірних виробів, деталей для різноманітних механізмів, широко застосовується латунь. Це стійкий до корозії, податливий метал з красивим золотим відливом. Латунь відрізняється гарними показниками теплопровідності, тому для її різання використовується лазер великої потужності. Промінь малої потужності буде швидко розсіюватися в листі, тож для ефективного різання застосовуються лазери потужністю понад 1 кВт.

Послуга лазерної різки латуні


Розрахунок лазерної різки латуні

Окрім роботи з листовими матеріалами, наші фахівці виконують замовлення на різання профільних, круглих та квадратних труб, профілю.
На даний момент ви можете отримати загальне уявлення про розрахунок вартості замовлення, заповнивши поля онлайн-калькулятора.

Чорний метал Нержавійка (повітрям) Алюміній
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...

Специфіка лазерної різки латуні

Суть цієї технології передбачає вплив сфокусованого впливу лазерного променя тільки на потрібні ділянки латунного листа. За рахунок сильного нагріву необхідних ділянок латуні, відсутність механічного тиску різака, виключає появу деформації лінії зрізу. Єдиний мінус подібної технології полягає в тому, що робоча зона незначно оплавляється.

Латунню називається сплав кількох компонентів, основними серед яких є мідь та легована сталь. Латунний лист, особливо якщо він складається з двох компонентів, відрізняється еластичністю, тому механічні технології різання можуть деформувати податливий метал. Отже лазерна різка є оптимальним варіантом.

Лазерне різання відбувається на невеликій швидкості, щоби забезпечити високу якість різу. Щоби уникнути сильних напливів на лінії зрізу, додатково застосовується газ. Варто зазначити, що на товстих листах, під час лазерного різання, можуть з'являтися напливи, шорсткі ділянки. Тому для надто товстих листів латуні лазерне різання застосовується рідко. Якщо виникає необхідність лазерного різання латуні великої товщини, отримані заготовки додатково потрібно шліфувати, щоби довести до ідеального стану.


Наші роботи:
можете пролистувати галерею свайпом вправо*

 

Принцип лазерного різання латуні

Можливість зменшити кількість похибок, у тому числі вплив людського фактора, з'явилася, завдяки використанню станків із ЧПК. Всі дії інструменту заздалегідь програмуються оператором, котрий закладає в комп'ютер потрібні параметрі різання.

Далі лазерний промінь, керований точним комп’ютером, спрямовується на потрібні ділянки, викликає розплавлення металу. Щоб видувати частинки розплавленого металу, охолодити зони різання, використовується азот. Ще одна функція цього газу – не допустити потрапляння повітря в місця обробки, тим самим перешкоджаючи швидкому окисленню металу.

Серед основних переваг лазерного різання латуні відзначимо:

  • висока продуктивність процесу, завдяки автоматизації всіх етапів;
  • зниження витрат металу, завдяки малому діаметру променя і низькому рівню відходів;
  • висока якість зрізів;
  • зберігання первісних властивостей металу;
  • можливість створення деталей будь-якої форми;
  • точність контуру;
  • високий ступінь повторюваності деталей, незалежно від об'єму замовлення.

Лазерна різка латуні

Лазерне різання латуні найчастіше використовується для створення інтер’єрного декору, оздоблювальної фурнітури для меблів, логотипів, нагородної продукції.

В компанії Gruar ви можете замовити послугу лазерного різання металу, для втілення будь-яких творчих ідей.

Лазерна різка латуні — сфери використання

В компанії Gruar ви можете замовити послугу лазерного різання металу, для втілення будь-яких творчих ідей.

На виробництві компанії Gruar застосовується сучасне обладнання з джерелом випромінювання великої потужності, котре забезпечує ідеально точне різання латуні.

Завдяки наявності у складі латуні цинку, він відрізняється підвищеною міцністю та антикорозійними властивостями. Саме тому він є популярним у більшості господарських сфер.

Лазерне різання латуні найчастіше використовується для створення інтер’єрного декору, оздоблювальної фурнітури для меблів, логотипів, нагородної продукції.

Незалежно від складності деталей, лазерне різання дозволяє створити ідеально точний розкрій листа латуні.

Нюанси технології лазерного різання латуні

Нарізання листа латуні виконується на потужному обладнанні з числовим програмним керуванням. Основу алгоритму для нарізання латуні складає графічний малюнок, запрограмований у векторному форматі.

У макеті для різання латуні запрограмовані все етапи обробки, тому лазерний верстат працює автономно, переходячи між деталями в автоматичному режимі. Програма відстежує процес різання та дотримання режиму на кожному етапі.

Різання латуні лазером

Потужний лазерний промінь впливає на точку малого діаметра на латунному листі, в результаті чого метал плавиться, проте лише в місці контакту з лазером.

В процесі лазерного різання латуні використовується азот, як допоміжний газ, котрий допомагає досягти ідеальної гладкості металу. За умови правильно запрограмованого режиму обробки, на поверхні латуні не з'являються термічні деформації, лінія різу виходить ідеально рівною. Завдяки цим особливостям немає потреби в подальшій обробці, шліфуванні деталей.

Струмінь азоту видуває часточки розплавленої латуні, охолоджує зону різу. Також цей газ не дозволяє потрапляти кисню до місця обробки, що перешкоджає швидкому окисленню металу на краях.

Різновиди верстатів для лазерного різання латуні

В залежності від тіла, котрим генерується лазерний промінь, розділяють обладнання таких видів:

  • твердотілі лазери;
  • оптоволоконні лазери;
  • газові.

Твердотілі лазерні станки оснащені діодом та стрижнем, основу котрого складає рубін, гранат чи неодимове скло. Потужні лампи скеровують заряд енергії на стрижень, котрий виконує проєкцію енергії на робочу поверхню. Фокусування у такому верстаті виконується за допомогою дзеркал та призми. Твердотілі верстати найчастіше використовуються для лазерного різання латуні.

Послуга різання латуні лазером

Волоконні верстати — тут генератором променя виступає оптоволокно, котре забезпечує ідеально рівний та тонкий різ. Опція швидкого налаштування розміру променя значно підвищує рівень продуктивності різання.

Газові — в цих верстатах усе просто, генератором лазерного променя виступає газ, це може бути гелій, азот чи вуглекислий газ.

Верстат для лазерного різання має в складі безпосередньо лазер, джерело живлення, систему керування, а також контур, котрий передає випромінювання в зону різання. Це випромінювання нагадує плазмову дугу, проте має набагато вищу концентрацію потужності.

Переваги лазерного різання в компанії Gruar

Компанія Gruar пропонує виконання проєктів будь-якої складності терміном від 1 до 3 днів. Будь-які питання з приводу виготовлення латунних деталей ви можете задати в телефонному режимі. Також проєкт можливо виконати за один день, за наявності готового макету. Готові деталі відправляються кур'єрською службою доставки.

Вгору