Gruar — комплексна сучасна металообробка
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Послуга ЧПУ фрезерування

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ЧПУ фрезерування в компанії Gruar: можливості та переваги

ЧПУ фрезерування — одна з найпередовіших технологій у багатьох виробничих галузях. Її прийнято порівнювати із 3D-друком. Принципи технік діаметрально протилежні, але обидві дозволяють створювати складні тривимірні вироби для різного призначення.

Сьогодні фрезерування ЧПУ застосовується у виробництві меблів, фасадів, рекламних, виставкових конструкцій, сувенірної продукції та POS-матеріалів. Але найголовніша її перевага – великий вибір матеріалів, які можна використовувати:

— фанера, МДФ, дерево;

— ПВХ, акрил, оргскло;

— чорні, кольорові метали та інше.

Можливе фрезерування на замовлення за типовими проектами або індивідуальними напрацюваннями. Тобто клієнт може надати вже готові 3Д моделі, а ми оперативно виконаємо виробництво. Або візьмемо він виробничий цикл повністю – від початкової концепції до підготовки проекту та її реалізації.

Переваги фрезерування на ЧПУ для вас

Перше та головне – це ціна фрезерування. Багато виробів, які сьогодні виготовляються на ЧПУ-верстатах, раніше виготовляли вручну. Ручна робота цінується високо. Для багатьох – невиправдано високо. 3D фрезерування МДФ - це в рази більш доступна альтернатива. Так, ви не отримаєте тієї деталізації, яку дає майстер різьблення по дереву. Але ви отримаєте точність розмірів, кількість та, в залежності від потреби, заготівлю для подальшої ручної обробки.

Додаткові переваги:

— Ідеальна точність. Незалежно від того, виконано його повністю на комп'ютері або перенесено з креслення.

— На деталях ніколи не залишається кроків від фрези. Наш високоточний верстат створений для професійної обробки металів і дерева.

— Виробництво в рази швидше за аналоги. У нашому верстаті стоять якісні сервоприводи.

— Можливість створення об'ємних об'єктів підвищеної складності.

Плюс до всього фрезерування ЧПУ дозволяє досягти майже ідеальної повторюваності виробів. Для серійного виробництва це чи не найголовніша вимога. Однак технологія підходить і для створення прототипів у одиничному екземплярі. У будь-якому випадку ціна 3D фрезерування буде вигідною для клієнта.

Фрезерування в Полтаві з доставкою до будь-якої точки України

Прямо сьогодні ми виготовляємо для своїх клієнтів конструкції будь-якої складності: меблеві фасади, балясини, пілястри, рекламні матеріали, тривимірні написи та багато іншого. У нас ви можете замовити штампи, кліше, форми для тиснення, розкрою матеріалів. Надаємо послуги з фрезерування дерева, алюмінію та інших матеріалів. Працюємо з готовими векторами та створюємо власні за запитом. Доставку здійснюємо по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро та інші.

Ми використовуємо продуктивний ЧПУ-верстат з робочим полем 720х360 мм. Це дозволяє створювати об'єкт різних розмірів – від мініатюрних деталей та сувенірної продукції до габаритних виробів зі складною геометрією та нестандартною конструкцією.

Замовити ЧПУ фрезерування в Полтаві або з доставкою до міста ви можете на нашому сайті або за телефоном 095 005-00-25.

Принцип роботи фрезерного верстата з ЧПК

Головна відмінність цього обладнання в тому, що воно керується комп'ютерною програмою. Можливість програмувати всі процеси значно підвищує продуктивність, спрощує складні та високотехнологічні процеси.

Послуга ЧПУ фрезерування

Приблизно процес фрезерування на станках з ЧПК виглядає таким чином:

 • створення моделі майбутньої деталі за допомогою програмного забезпечення;
 • перетворення файлу в програму для станка;
 • налаштування обладнання;
 • безпосередньо процес фрезерування.

Фрезерний верстат оснащений різаком (фрезою), котрий може переміщатися в декількох площинах, створюючи різноманітні форми, пази, отвори. Фреза може вирізати в заготовках канавки, порожнини, виїмки та інші складні форми. Більшість сучасних верстатів працюють на 3-5 осях, що дозволяє обробляти деталі з дуже складною геометрією.

На виробництві компанії Gruar використовуються сучасні фрезери вертикальної та горизонтальні модифікації, на яких можна обробляти деталі з дерева, пластику, алюмінієвого композиту та інших сплавів металів. На всіх фрезерних верстатах передбачено сучасне охолодження і можливість заміни інструментів.

Ключові фактори успішного фрезерування:

 • гостра різальна крайка інструменту;
 • правильно виставлена швидкість обертання фрези;
 • правильно виставлена швидкість подачі матеріалу.

Всі ці фактори сумлінно виконуються на виробництві Gruar, адже тут працюють досвідчені оператори верстатів.

ЧПУ фрезерування

Важливі переваги фрезерування ЧПК

Головна відмінність це звісно — автоматизація всіх процесів, котра в поєднанні зі швидкістю виконання, дозволяє створювати тисячі однакових деталей. Потрібні налаштування вводяться у фрезер тільки один раз, після чого всі деталі створюються за одним лекалом.

Не менш важлива перевага фрезерування на станках ЧПК — точність і повторюваність деталей. Відсутність ручного керування дозволяє дотримуватися жорстких допусків при створенні складних елементів. Автоматизація процесів виключає вірогідність людської помилки, дозволяє створювати деталі з високою точністю контурів, похибкою до 50 мкм.

Не можна забувати про те, що фрезери з ЧПК значно економлять робочий час. Один оператор може керувати декількома станками, отримувати багато деталей з ідеальними результатами.

Особливості та нюанси фрезерування з числовим комп'ютерним програмуванням

В процесі фрезерування на обладнанні ЧПК нарізання металу чи інших матеріалів передбачається використання комп'ютерного програмування. Фрезер зчитує послідовні команди, далі виконує потрібні дії, інколи може виконувати кілька завдань одночасно.

Фрезерування може використовуватися для різних команд, процесів, зокрема токарної обробки. Цей технологічний процес допомагає зменшити час виробництва, без дорогих помилок. Також ЧПК фрезерування покращує якість деталей, оскільки вирізається лише тонкий шар матеріалу.

Щоби розпочати процес, потрібно задати програму. В старіших методах передбачено призначення нульової точки програми. Далі оператор повинен розрахувати дистанцію від нульової точки до початку старту.

ЧПУ фрезерування деталей

Фрезерні верстати з числовим програмним керуванням використовують метод аналізу комп'ютерних даних, котрі створюють серії інструкцій. Комп'ютерні програми створюються мовою чисельного програмування ЧПК. Програма вводиться в комп'ютер фрезера, після чого запускається безпосередній процес виробництва деталей.

Головна відмінність сучасних фрезерів — висока точність та швидкість виконання найскладніших елементів.

Популярні способи використання фрезера з ЧПК

Головна відмінність фрезерних верстатів із числовим програмним керуванням, як уже було вказано, можливість виготовлення складних форм.

Існує декілька способів фрезерування, наприклад, торцеве — воно передбачає обробку пласкої поверхні під кутом до осі фрезера. Такий метод впливу забезпечує якіснішу обробку матеріалів.

Важлива перевага фрезерів з числовим комп'ютерним керуванням — універсальність. Такі верстати можна використовувати для масового виробництва деталей та оперативного прототипування. Оскільки всі процеси автоматизовані, верстати виготовляють деталі з дуже великою повторюваністю. Високотехнологічне обладнання, котре використовується в компанії Gruar, забезпечує точність та послідовність, чого не можуть досягти оператори під час ручної роботи.

Один із важливих нюансів фрезерування на ЧПК верстатах — вибір інструменту. В залежності від вибору інструменту забезпечується потрібний результат різання, для різних типів матеріалів. Оператори компанії Gruar обирають правильний інструмент, котрий забезпечує різання з ідеальною точністю.

Окрім пластику та металу, фрезерування на станках ЧПК може використовуватися й для інших матеріалів. Наприклад, кераміка та композитні матеріали відомі високою термостійкістю.

Процес механічного впливу на них може легко пошкодити поверхні, тоді як різання ЧПК дозволяє формувати будь-які деталі. Якщо вам потрібно створити деталі з крихкого матеріалу, обробка на фрезері ЧПК підходить для цього якнайкраще.

Також ЧПК фрезерування найкраще обирати для створення прототипів, одиничних замовлень, маленьких тиражів.

Фрезерування ЧПК складається з таких етапів:

 • розробка проєкту у програмному забезпеченні;
 • перетворення файлу в програму ЧПК;
 • налаштування обладнання;
 • безпосередньо вирізання деталі.

У фрезері встановлено циліндричну фрезу котра може переміщуватися в кількох осях. Фреза створює унікальні форми — канавки, отвори, рази, кишені. Більшість верстатів виконують рухи в 3-5 осях, що дозволяє виконувати створювати форми складної геометрії.

Для виготовлення різноманітних деталей використовуються горизонтальні та вертикальні фрезери, котрі можуть обробляти метал, дерево, пластик, композит та інші матеріали.

Фрезерування деталей

Головні умови успішного фрезерування

Ідеальні результати фрезерування залежить від таких факторів:

 • гострота крайки фрези;
 • правильно обрана швидкість обертання різака;
 • правильна розрахована швидкість подачі об'єкта, котрий потрібно нарізати.

Всі ці умови неухильно дотримуються на виробництві компанії Gruar.

Незалежно від того, чи потрібно вам створити декілька прототипів, невеличкий тираж чи сотні повторюваних деталей, все це ви можете замовити в компанії Gruar. Досвідчені оператори, сучасні фрезери з числовим комп'ютерним програмуванням гарантують ідеально точна лінія різу, високий рівень повторюваності деталей.

Вгору
,