Gruar — комплексна сучасна металообробка
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Піскоструменева очистка поверхні металу

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Піскоструменеве очищення поверхні металу в Полтаві

Піскоструминне очищення (або піскоструминна обробка) — це метод комплексного очищення різних поверхонь від забруднень, корозії, нагару, старих лакових та барвистих покриттів, іншого. Висока продуктивність і конкурентна ціна піскоструминної обробки зробили її однією з найбільш затребуваних технологій у своєму роді.

Найчастіше застосовується піскоструминна обробка металу, але можна працювати й з іншими поверхнями:

скло (піскоструминна обробка дзеркал);

бетон та цегла;

дерево та камінь.

Така обробка не просто дозволяє усунути найскладніші забруднення та деякі дефекти поверхні. Вона дозволяє створити акцент, підкреслити декоративні властивості виробу. Наприклад, виділити і зробити більш виразним рельєф, підкреслити структуру та текстуру поверхні.

Принципи дії піскоструму

При піскоструминній обробці поверхні стиснене повітря разом з абразивними частинками прискорюється і під великим тиском вистрілюється з пістолета. Для цього задіюється продуктивний компресор, який створює необхідний рівень тиску. Абразивна речовина з великою силою впливає на поверхню, видаляючи навіть найщільніші забруднення або старі покриття.

Сучасне обладнання дозволяє з високою точністю регулювати силу стисненого повітря. А значить – якісніше працювати з різними поверхнями. У тому числі досить чутливими. Саме обладнання в роботі не складне, але потрібно знати, як працювати з тими чи іншими матеріалами, який ступінь впливу є допустимим і чи достатньо для підготовки виробу до подальшої обробки. Тому цю роботу все ж таки варто довірити майстру.

Вимоги до піскоструминної обробки алюмінію та інших металів

Норми щодо підготовки металевих поверхонь до подальшого фарбування та нанесення металізованих покриттів прописані у відповідному документі – ГОСТ 9.402-80. Тут зазначено, що є 4 рівні піскоструминного очищення:

Іржа та окалина непомітна навіть при шестиразовому збільшенні.

Візуально без додаткового обладнання не виявлено іржу, окалину, пригару, забруднення, інше.

Є видимі забруднення, окалини, сліди корозії, але разом займають трохи більше 5% всієї поверхні.

Виріб очищений тільки від іржі та окалини.

Зрозуміло, перший рівень – оптимальний. Він досягається лише за умови використання сучасного обладнання, точного його налаштування та професіоналізму оператора, який з цим обладнанням працює.

Якщо вам важлива якість, піскоструминну обробку в Полтаві та Полтавській області ви можете замовити в компанії Gruar. У нас є власні комплекти професійного обладнання, сформований штат співробітників і ретельний контроль якості на всіх етапах обробки.

Попередньо рекомендуємо отримати консультацію, обговорити деталі роботи з металом, тип та конструктивні особливості виробів, що обробляються. Це дозволить більш точно сформувати ціну та скласти кошторис на роботу. А головне – озвучити термін готовності.

Проконсультуватися або відразу замовити послугу піскоструму в Полтаві Ви можете за номером телефону 095 005-00-25.

Сфери застосування піскоструминного очищення

Як уже було вказано вище, піскоструминне очищення використовується на металевих поверхнях, але не тільки. Ця технологія часто застосовується в процесі будівництва, а також при реставраційних роботах. Абразивне піскоструминне очищення може застосовуватися перед нанесенням шпаклівки або фарби на цегляні поверхні. В ході роботи пилово-повітряна суспензія, під великим тиском, подається на поверхні.

Піскоструменева очистка поверхні металу

Також піскоструминне очищення буде ефективним для очищення тинькування, каменю й цегли від кіптяви, цвілі, залишків старої фарби. Після такої обробки отримуємо ідеально чисту та рівну поверхню. піскоструминне очищення актуальне при видаленні залишкового цементу, слідів опалубки з залізобетонних конструкцій, монолітних бетонних стін та інших конструкцій з бетону.

Інші сфери застосування піскоструминного очищення:

 • видалення залишків фарби з дерев'яних стін;
 • використання м'якших видів абразиву дозволяє очистити поверхні літаків, вертольотів, автомобілів та інших транспортних засобів, не порушуючи структуру поверхні;
 • піскоструминне очищення є важливою стадією перед нанесенням антикорозійного чи декоративного покриття;
 • піскоструминна обробка може використовуватися для створення оригінальних ефектів, акцентування текстури дерева.

Піскоструменева очистка металу

Головні переваги піскоструминного очищення

Одна з ключових переваг такої обробки — відсутність токсичних речовин, відтак, безпечність для працівників та замовника.

До інших важливих переваг цього методу обробки можемо віднести:

 • дуже висока якість очищення поверхні — на металі, дереві, цеглі чи інших об'єктах не лишається й сліду забруднень, залишкової фарби чи іржі;
 • подовження терміну служби покриттів до шести разів;
 • мобільність — обладнання для піскоструминного очищення може застосовуватися в польових умовах;
 • можливість очищати важкодоступні місця, адже пилова хмара пробирається в найвіддаленіші куточки.
 • доступна ціна;
 • швидкість виконання робіт;
 • універсальність застосування — методику можна застосовувати для чищення будь-яких поверхонь, шліфування дерева, бетону та металоконструкцій.

Замовити піскоструминне очищення будь-яких деталей чи конструкцій ви можете за контактними телефонами на сайті Gruar.

Детальніше вивчення технології піскоструминного очищення

Піскоструменева обробка запатентована американським винахідником Бенджаміном Чу Тілгменом, ще в далекому 1870 р. Запатентувати цей винахід його надихнула сама природа — коли він знаходився в пустелі, то спостерігав, як сильно вітер, змішаний з піском, б'є по шибці. Після такого впливу на склі залишались помітні відмітини, котрі контрастували з частинами скла, що було захищене.

До нашого часу технологія піскоструминної технології змінилась мало — на поверхні подається сильний струмінь повітря, змішаного з дрібним піском. Зміни торкнулися лише надійності та мобільності — були розроблені компактні та високопродуктивні установки, котрі дозволяють виконувати обробку в різних умовах. Ця технологія дозволяє очищати поверхні різної форми не лише від слідів корозії та забруднень, але й від бітуму, мазуту, нашарувань лакофарбових покриттів.

Очистка поверхні металу піском

Абразивоструменеве очищення ефективне в багатьох сферах, зокрема для ретельного очищення фасадів з різних матеріалів. Часто піскоструминну обробку використовують для очищення застарілих лакофарбових покриттів чи штукатурки з цегли, бетону й каменю.

Також піскоструминна обробка допомагає видалити:

 • кіптяву, цвіль, інші види забруднень;
 • залишки цементу, сліди опалубки, вицвілі ділянки з залізобетону;
 • верхні шари фарби з дерев'яних фасадів;
 • забруднення та корозію з деталей транспортних засобів.

Одна з ключових переваг такої чистки є відсутність токсичного впливу на працівників, адже окрім піску, в складі речовини для очищення немає нічого.

Використання піскоструминної обробки допомагає створити ідеальне покриття перед нанесенням декоративного та захисного покриття, антикорозійного захисту.

Також за допомогою піскоструминної обробки можна досягти акцентування різних ділянок поверхні, наприклад, виділення рельєфу та структури деревини, цегляної кладки; Використання саме цієї технології очищення подовжує термін використання покриттів до шести років, що заощаджує кошти на ремонті конструкцій.

Піскоструминна обробка поверхонь — сучасна технологія, котра гарантує ідеальний результат, збереження цілісності покриття.

Різновиди обладнання для піскоструминної обробки

Обладнання поділяється за типом подачі матеріалу — напірне чи інжекторне. В першому випадку повітря подається в установку та вузол дозування. При цьому абразив та потік стисненого повітря подаються через один рукав, на кінці якого закріплюється сопло, котре надає форму та скеровує потрібний напрям струменя. Швидкість подачі струменя при такому типі висока, тож дозволяє з легкістю виконувати великі масштаби робіт, виконувати глибоке очищення поверхонь.

В обладнанні інжекторного типу повітря та абразив подаються через два різні рукави. Повітря подається безпосередньо в соплотримач, на якому встановлені два сопла — для повітря та абразиву. Швидкість та енергія подачу струменю при такому типі значно нижчі, тому використовуються при невеликих обсягах робіт. Проте й у такого обладнання є свої переваги — доступна вартість самої установки та компресора.

Струменева очистка поверхні металу

Також для подачі струменю необхідні компресор та безпосередньо сам піскоструменевий апарат зі шлангами. На виробництві компанії Gruar використовуються різні типи обладнання, в залежності від обсягу робіт та специфіки об'єкта.

Основними матеріалами для піскоструминної обробки є сталевий чи чавунний дріб, сталевий електрокорунд, також можуть використовуватися висококремнистий пісок.

Для обробки сталевих та чавунних деталей використовують сухий гірський кварцевий пісок. Щоби очистити тонкі деталі найкраще підходить пісок з зерном діаметром 1-1.5 мм, а для грубих елементів — зерно 2-2.5 мм.

Отримати кваліфіковані консультації з приводу піскоструминної обробки різних поверхонь, замовити цю послугу ви можете в компанії Gruar. Кваліфіковані оператори високотехнологічного обладнання гарантують оперативну та якісну роботу.

Вгору
,