Gruar — комплексна сучасна металообробка
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Послуга зварювальних робіт з металу

Послуги зварювальних робіт по металу будь-якої складності

Зварювальні роботи широко застосовуються в різних сферах діяльності — в будівництві, під час ремонтних робіт, а також для виготовлення металевих елементів складної форми. Зварювальні роботи необхідні для виготовлення та ремонту деталей для різноманітного обладнання, деталей автомобілів. У компанії Gruar ви можете замовити зварювальні роботи по металу, котрі виконуються на об'єктах будь-якої складності. В компанії працюють зварювальники з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією. Потужне обладнання, за котрим працюють досвідчені зварювальники — гарантія високої якості зварних швів.

Послуга зварювальних робіт по металу

Переваги співпраці з компанією Gruar

В компанії ви зможете замовити виготовлення виробів із металу будь-якої складності та призначення. Для виготовлення деталей замовник може надати свої креслення чи ескізи. Також, за додатковою домовленістю, можливе виготовлення ескізів за начерками, фотографіями деталей.

Головна відмінність компанії Gruar — комплексний підхід до виконання завдань. Тож зварювальні роботи можуть бути частиною загального комплексу робіт або ж окремою послугою, як того побажає замовник.

Можливе зварювання різних металів, у тому числі сталі, нержавіючої сталі, алюмінію. В ході зварювання утворюються міцні, довговічні шви, з урахуванням особливостей та характеристик деталі.

Технологічна база компанії дозволяє задовольнити будь-які потреби клієнтів – від одиничних проєктів за індивідуальними замовленнями до серійного зварювання.

Основні різновиди зварювальних робіт

Залежно від типу металу та особливостей деталі, в компанії Gruar можна замовити послуги:

  • зварювання TIG;
  • зварювання MIG;
  • точкове зварювання;
  • зварювання лазером.

Зварювання TIG — під час виконання цього процесу використовується неплавкий вольфрамовий електрод у середовищі інертного газу. Такий метод нагріває метал шляхом електричного опору. Може застосовуватися для точкового і безперервного зварювання. Такий метод найкраще підходить для зварювання нержавіючої сталі, алюмінію, більшості кольорових металів. Алюміній складніше зварювати, адже він має низьку температуру плавлення, котра доповнюється високою теплопровідністю. Технологія TIG дає можливість отримати точне з'єднання високої складності, якість котрих гарантується сучасним обладнанням.

MIG зварювання — одна з найпопулярніших технологій напівавтоматичного зварювання. Суть методу полягає в тому, що зварювальна дуга та окремі ділянки, занурені в середовище аргону – він створює захисний шар. Ця особливість захищає розплавлений метал від контакту з повітрям, як результат, на деталі утворюється шов високої якості, без шлакових включень та інших дефектів. Ця технологія застосовується для зварювання сталей більшості різновидів, кольорових металів та їх сплавів.

На обладнанні MIG встановлена котушка з дротом, котрий подається безперервно. Завдяки такій особливості можна з'єднувати великі ділянки металу. Також така методика застосовується у випадках, коли потрібні висока гнучкість та продуктивність.

Зварювальні роботи по металу

Точкове зварювання — технологія, поширена для формування нероз'ємних з'єднань із металу. Частіше всього ця методика застосовується для зварювання листового металу товщиною до 3 мм, формування корпусних чи коробчастих конструкцій. Контакте зварювання формує точкові шви з мінімальними слідами пригорання.

Зварювання лазером — найсучасніша технологія, котра дозволяє отримати дуже тонкий шов ювелірної точності. На такому устаткуванні немає електричної дуги чи гарячого газу, лише точно сфокусований промінь високої потужності. Енергії, котру виробляє лазер, достатньо, щоби нагріти метал, створити дуже міцний та тонкий шов.

Працівники компанії Gruar нададуть консультації з приводу зварювання металів будь-якого типу, створення деталей різного ступеня складності. Отримати відповіді на питання чи замовити зварювальні роботи ви можете за контактними телефонами.

Немає товарів

Вгору
,