Verholy Relax Park

Дизайн-студія: YOD design lab

Час: березень-травень 2019 року

Приватні апартаменти, місто Полтава

Дизайн-студія MOSTO.DESIGN

Час: липень 2019

Салон краси в місті Одеса

час: червень-липень 2019 р.

Приватні апартаменти в місті Полтава

Дизайн-студія: MOSTO.DESIGN

Час: червень-липень 2019 р.

Робочий стілець та стіл нашого майстра:

 

Переваги співробітництва з компанією Gruar

Металеві елементи найчастіше використовуються для створення різноманітних механізмів, починаючи від автомобілів і закінчуючи крихітними гаджетами. Елементи з металу часто використовуються для декорування інтер'єру, також з різних металевих сплавів створюються вишукані, екстравагантні меблі. Якщо у вас є найсміливіші ідеї виготовлення деталей з металу, вам їх допоможуть втілити у компанії Gruar.

Виконані проекти

Виконані проєкти, котрими варто пишатися

За багато років праці на ринку послуг з металообробки в компанії Gruar зявилися постійні клієнти. Замовники, котрі один раз звернулися за допомогою, доволі часто повторно замовляють виготовлення окремих деталей та цільних конструкцій з металу.

Одними з найцікавіших проєктів компанії Gruar вважаються:

 • меблі з металу — ідеально гармонують з інтер'єром у стилі лофт;
 • підвісні конструкції з алюмінію для оформлення кухонного інтер'єру;
 • металеві оправи для дзеркал;
 • опори для стільців та столів у стилі індастріал;
 • вивіски з металу для встановлення на вулиці;
 • настінні вішалки;
 • елементи поруччя, сходових майданчиків;
 • паркани, ворота;
 • фурнітура для меблів — ручки, петлі;
 • фігурні вентиляційні грати;
 • оригінальні панно з металевих конструкцій.

Основні технології для виготовлення металевих деталей?

Щоби досягти ідеальної якості у кожній деталі, використовуються технології лазерного різання металу, гнуття металу на станках ЧПК. Також у комплексі можливе застосування порошкового фарбування металу, зварних робіт, піскоструминної обробки металу, ЧПК фрезерування, склострумінь.

Компанія Gruar надає послуги з виготовлення ексклюзивних меблів, виробів для інтер'єру та екстер'єру з різноманітних металів: латуні, міді, чорної та нержавіючої сталі. Працівники компанії мають величезний досвід роботи з різними металами, досить потужне портфоліо, здатні втілити в життя будь-які, найсміливіші ідеї замовників.

Які ідеї можна використати в оформленні інтер'єру?

Найчастіше проєкти в компанії Gruar виконуються з латуні, міді та нержавіючої сталі. Ці метали, а також їх вдале поєднання, дозволяють надати інтер'єру унікального, вишуканого вигляду. Незалежно від призначення приміщення, побутове чи офісне, елементи з металу будуть дуже вдалим надбанням. Єдиний момент, про котрий важливо пам'ятати, декоративні елементи з металу найкраще поєднуються з сучасними стилями – хай-тек, лофт.

Однак, тут є виключення, наприклад латунь відрізняється благородним, теплими блиском, котрий можна використати і в класичному стилі інтер'єру. З латуні можна замовити виготовлення фурнітури для меблів, котрі оформлені у стилі класика, античність.

Металеві елементи відрізняються не лише яскравим та благородним виглядом, але й іншими важливими перевагами:

 • високий рівень міцності;
 • висока корозійна стійкість;
 • екологічність матеріалів.

Виконані проекти з металу

Від ідеї до проєкту

Шлях створення кожного виробу, котрий створюється в компанії Gruar, розпочинається з дизайнерського відділу. Тут працюють професіонали, котрі не просто виконують, а й люблять свою роботи. Всі дизайнери спеціалізуються саме на предметах з металу, котрі органічно вписуються в стиль, вказаний замовником.

Дизайнери можуть створити новий, унікальний зовнішній вигляд виробу, керуючись вказівками замовника. Робота провадиться з усними побажаннями, а також письмовими матеріалами — кресленнями, малюнками, начерками. Також майстри компанії можуть відтворити точну копію предмета, навіть по фотографії.

Коли всі приготування завершені, проєкт передається у виробничий відділ, де за справу беруться оператори сучасного обладнання. Найчастіше файли з кресленнями та габаритами майбутнього виробу закладаються в програму станка, котрий виконує лазерне різання металу. Ця технологія дозволяє створювати деталі з ідеально рівними, гладенькими лініями на будь-яких типах металу.

Компанія Gruar завжди допоможе у втіленні оригінальних ідей стосовно деталей з металу.