Gruar — комплексна сучасна металообробка
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Лазерна різка титану


На відміну від механічного різання, лазерне швидше, точніше і в цілому ефективніше. А найголовніше — технологія відкриває нові можливості для обробки широко використовуваних металів:

І якщо вас цікавить лазерне різання металу в Полтаві, компанія GRUAR до ваших послуг. У нас є власний комплекс обладнання, штат досвідчених фахівців і широкий спектр послуг.

 


Розрахунок лазерної різки

Окрім роботи з листовими матеріалами, наші фахівці виконують замовлення на різання профільних, круглих та квадратних труб, профілю.
На даний момент ви можете отримати загальне уявлення про розрахунок вартості замовлення, заповнивши поля онлайн-калькулятора.

Чорний метал Нержавійка (повітрям) Алюміній
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...


 

Лазерна порізка алюмінію дозволяє обраблювати метал із високою точністю. Це дозволяє мати свободу у виготовленні складних деталей та конструкцій.


Наші роботи:
можете пролистувати галерею свайпом вправо*

 

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ


Можливості нашого обладнання


Можливості наших лазерів дозволяють здійснювати порізку киснем і повітрям: листову вуглецеву сталь товщиною до 25 мм, нержавіючий метал до 16 мм, кольоровий метал (алюміній, титан, латунь) до 3 мм. Максимальний розмір листа – 1500мм * 3000мм. 
Також здійснюємо порізку круглих труб з чорного, нержавіючого і кольорового металу. Максимальні розміри заготовки до 150 мм в діаметрі, штанги – по 3м.  Максимальна довжина готової деталі: 2680 мм.
За рахунок лазерної різки труб можна отримати різноманітні технологічні з'єднання труб, які знаходять застосування в різних галузях промисловості. Використання передової техніки лазерної порізки труб об'єднує та заміняє операції низку традиційних технологічних процесів — розпилювання, порізку, свердління, фрезерування, обробку краю.

Використовуємо джерело компанії nLight ( виробництва США ) — високотехнологічне рішення, яке себе дуже добре зарекомендувало у роботі над складними проектами.


 

Як я можу оформити замовлення? 

Для замовлення і прорахунку лазерної порізки листового металу потрібне креслення. Відповідь з проводу вартості надаємо переважно у день звернення. Але для орієнтовного прорахунку Ви можете використати калькулятор на нашому сайті.

Вимоги до оформлення креслень: В назві файлу повинно бути вказана товщина металу, кількість виробів і вид металу. Формат документа – .dxf, Масштаб: 1: 1 з замкненим контуром. Не повинно бути нашарування ліній. Креслення для обрахунку надсилайте на пошту: gruar.service@gmail.com

У мене немає електронного креслення. Що робити?

 

Надсилайте нам креслення "від руки", наш конструктор зможе його оцифрувати і зробити в необхідному форматі.


Чому працювати з нами - вірний вибір?

За роки праці із 2017 року наша команда успішно реалізувала тисячі складних проектів у сфері металообробки. 8 з 10 наших клієнтів звертаються до нас знову, і стають нашими постійними клієнтами. 

Підтримуємо українське!Швидкість виконання замовлень з моменту звернення, тому що ми працюємо 24/7

Підтримуємо українське! Наявність 2-х лазерів, що дозволяє виконувати замовлення швидко і в обіцяні терміни
Підтримуємо українське!Ринкова вартість на послуги лазерної різки металу
Підтримуємо українське! Безкоштовне виготовлення тестових зразків
Підтримуємо українське!Ми орієнтуємось на результат і робимо все можливе, аби ви отримали ваше замовлення у відповідності до ваших планів і бізнес-процесів.


Якщо у Вас є будь-які запитання з приводу лазерної порізки і потрібна консультація кваліфікованого фахівця, звертайтесь до менеджерів GRUAR:

 Номер: 095 005-00-25
 Email: gruar.product@gmail.com

 FACEBOOK

 INSTAGRAM

 


Приймаємо замовлення щоденно з 9:00 до 18:00.
Робимо доставку замовлень по всій території України.

Головні особливості та переваги лазерної резки титану

Висока популярність титану легко пояснюється його унікальними властивостями. У цьому металі поєднується високий рівень міцності, малий удільний вага, біологічна інертність, стійкість до корозії. Такий набір властивостей робить титан відмінним вибором для виготовлення деталей в різних сферах промисловості, сувенірної продукції, ювелірному деле. Однак титан відрізняється досить непростою поведінкою при обробці, різці та наступній її шлифовці. Механічна різьба титану ускладнена, оскільки метал має низьку теплопровідність, налипає на інструмент, до того ж у процесі різки утворюються задири.

Лазерна резка титана

Принцип лазерної різки титану

Все частіше, для створення високоточних деталей, використовується технологія лазерної резки титану, яку ви можете замовити в компанії Gruar. Ця технологія дозволяє створювати елементи з дуже точним зрізом, практично без дефектів. Такі особливості дозволяють значно зменшити час, що вимагається на фінішну обробку титанових деталей.

Різка металу за допомогою лазера дозволяє досягти високого рівня точності, створити складні повторяючі деталі. Це означає, що в межах однієї партії всі деталі будуть ідеально рівними, схожими між собою.

Для лазерної різки титану використовується станок ЧПУ, який створює потужний лазер, точну спрямованість і високу температуру.

Лазерная резка может пройти з допомогою суміші аргона або азоту. Точно спрямований, потужний луч лазера прожигає метал тільки в місці розрізу, тому значно зменшується ймовірність деформації заготовки.

B більша частина контакту з реле заголовка є плоскою, але параметри ідеальні. Розплавлені частинки, які утворюються вздовж лінії різу, відразу видаляються струменем газу, тому заготовка відрізняється акуратними краями.

Process reski доступний для компонентної програми, яка також включає окремі елементи для продукту. Застосування комп'ютерного управління знижує до нуля ймовірність людської помилки, а значить, підвищує точність деталей.

Среди ключевих переваг лазерної резки титану виділяємо:

  • можливість працювати з тонкими листами титану, оскільки лазер не створює механічний тиск на матеріал, тому n
  • точна деталізація — готові деталі будуть мати острі кути, закруглення, отвори потрібного діаметра;
  • Точність різу рівна 0,05 мм;
  • Відсутність необхідності в подальшій обробці деталей країв;
  • мінімальна кількість відходів;
  • В процесі не обмежений по формі заготовок, можливо виконати фігурний крой, створюючи отвори малого діаметра;
  • Лінія реза має ширину до міліметра;
  • якісні краї без окаліни та необхідності додаткової шлифовки деталей;
  • відсутність шлюбу.

Лазерна станція ЧПУ забезпечує високу швидкість різання, дозволяє отримувати вироби максимальної якості. Після різання деталі можна відразу відправити на покраску або на фінішний етап збо рки.

Обробити лазерну резку титану

Процес виконується на колонці ЧПУ, за програмою, яка збережена, а потім контролюється оператором. Комп'ютерна програма управляє лучом і спостереженням режиму, умов роботи.

Резка титана лазером

Заготовка потрібного розміру або лист титану укладаються на робочий стіл, закріплюються спеціальними затискачами . Далі на заготовку видається луч лазера, точно спрямований комп'ютерною програмою.

Компанія Gruar пропонує послуги лазерної резки титану за доступними цінами. У компанії ви можете оформити єдиний замовлення або ж оптову партію. Незалежно від обсягів замовлення, в компанії виконуються будь-які роботи.

Щоб почати роботу, потрібен електронний макет у масштабі 1:1. Якщо у клієнта є тільки чертеж або ескіз в бумажному вигляді, інженери компанії допоможуть оцифрувати зображення і перевести його в макет. Заявку з чертежами або побажаннями до майбутніх деталей можна відправити на електронну пошту, зазначену на сайті.

Вгору