Gruar — комплексна сучасна металообробка
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Лазерна різка профільних труб


На відміну від механічного різання, лазерне швидше, точніше і в цілому ефективніше. А найголовніше — технологія відкриває нові можливості для обробки широко використовуваних металів:

І якщо вас цікавить лазерне різання металу в Полтаві, компанія GRUAR до ваших послуг. У нас є власний комплекс обладнання, штат досвідчених фахівців і широкий спектр послуг.

Швидке та професійне лазерне різання профільних труб

Вироби з профілю, зокрема профільні труби, широко застосовуються в різних сферах: машинобудування, інтер'єрний декор, виготовлення сільськогосподарської техніки. Забезпечити нарізання профільних труб точно в розмір, з мінімальними відходами, здатна технологія лазерного різання. Саме цей метод пропонує компанія Gruar — тут ви можете замовити лазерне різання профільних труб з різних сплавів.

Лазерна різка профільних труб

Принцип технології лазерного різання

Різання труб за допомогою лазера — це найшвидший та найбільш економічно вигідний метод нарізання профільних труб різної форми, круглих, квадратних чи овальних. Високий рівень точності та повторюваності дозволяє створювати великі партії виробів з однаковими параметрами, вирізати отвори всередині труби.

Розрізняють декілька видів лазерного різання — лазерно-кисневе, кисневе з підтримкою лазерним променем. В ході лазерно-кисневого різання застосовується кисень. Цей газ є сильним окислювачем, тож при контакті з металом відбувається активне окислення, з супутнім виділенням тепла.

При контакті з залізом виділяється втричі більше тепла, аніж потужність лазеру. Оксиди, котрі утворюються під час реакції, швидко видаляються тим же струменем кисню.

Діаметр лазерного променя та швидкість подачі визначають ширину отриманого різу. Чим швидше обробляється метал, тим меншою буде ширина різу.

Всі станки для лазерного різання працюють автоматично – попередньо в них завантажується потрібна програма. Після запуску станок виконує всі функції в автоматичному режимі, згідно з програмою. Ця особливість зводить до нуля можливість людської похибки.

Важлива особливість — більшість станків для лазерного різання труб мають функцію попереднього різання. Це дуже актуально, якщо поверхня труби має забруднення. Спочатку деталь очищається лазером і лише потім відбувається нарізання.

Лазерне нарізання труб ефективне для багатьох різновидів. За допомогою високоточного обладнання можливо створювати вироби з труб круглої, овальної, плоскоовальної, квадратної чи прямокутної форми. Також можна виконувати перфорацію труби, за попередньо вказаними параметрами. Перед початком робіт труба надійно фіксується, що дозволяє уникнути її механічного ушкодження.

Оскільки в процесі нарізання обладнання не має прямого контакту з металом, труби не деформуються, а отримані деталі мають ідеальний вигляд.

Метал нагрівається лише в точці контакту з лазерним променем, тому оплавлення прилеглих ділянок виключено. В процесі різання труби не деформуються, на ділянці біля різу не створюється деформація, окалина швидко видувається струменем кисню. Ці особливості зменшують витрати часу на подальшу обробку деталей.

Основні вимоги до виробів, котрі можуть оброблятися на лазерному обладнанні:

 • максимальна довжина труби — 6 метрів;
 • діаметр труби — 200 мм;
 • товщина стінок — до 8 мм.

Точність позиціонування при нарізанні дорівнює +/-0,2мм

Важливі переваги лазерного різання профільних труб

Серед основних причин обрати саме цю технологію варто відзначити:

 • лазерне устаткування не може деформувати чи пошкодити труби;
 • при нарізанні металу не виникають мікротріщини;
 • можливо обробляти навіть м'які метали;
 • високий рівень продуктивності та швидкості обробки;
 • можливість створювати великі партії з високою повторюваністю елементів;
 • лінія різу дуже тонка, без деформації країв;
 • мінімальні відходи металу;
 • можливість створювати отвори та карбування.

Різання лазером профільних труб

В ході однієї операції можливо виконати одразу всі процеси: відрізати потрібну довжину труби, зробити отвори чи перфорацію. Лазерне обладнання дозволяє створювати новаторські дизайни, виготовляти деталі з труб, котрі відрізняються складними формами.

Замовити лазерне різання профільних труб у компанії Gruar ви можете на нашому сайті — за контактними телефонами. Працівники компанії нададуть консультації з приводу термінів виготовлення та відправлення готової продукції.

Вгору