Gruar — комплексна сучасна металообробка
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Лазерне гравіювання

Особливості та відмінності лазерного гравіювання

Лазерні технології значно підвищили рівень комфорту та якість виготовлення деталей в різних сферах. На сьогодні саме лазерна обробка вважається найновішою технологією для виготовлення деталей з різних матеріалів, зокрема металу. Для нанесення будь-яких написів, зображень на поверхню предмета може використовуватися лазерне гравіювання. Суть технології полягає у використанні точно сфокусованого лазерного променя, що створює на поверхні заданий малюнок чи написи.

Лазерне гравіювання

Особливості технології лазерного гравіювання

Головна відмінність методу полягає в тому, що більшість етапів автоматизовані, що зволить до мінімуму можливість людської похибки. Під час лазерного гравіювання виріб розташовується на робочому столі, в більшості випадків його не потрібно закріплювати. Ця відмінність дозволяє наносити гравіювання на будь-які типи виробів, незалежно від того пласкі вони чи об'ємні, виготовлені з твердого чи м'якого матеріалу. Після обробки лазером на поверхні утворюються ідеально чіткі лінії з точними розмірами.

Серед інших базових відмінностей технології лазерного гравіювання:

  • максимально можлива висока деталізація;
  • довговічність — стійкість малюнку чи напису до механічних пошкоджень, стирання;
  • під час обробки лазером виключений механічний контакт із поверхнею;
  • можливість наносити візерунки, логотипи, написи на важкодоступних елементах, об'ємних деталях.

Малюнки, створені завдяки лазерному гравіюванню, виглядають привабливіше, мають відмінну якість, котру не втрачають з роками.

Також варто відзначити високу швидкість нанесення зображення, котра не впливає на якість, отже можливість отримати браковану продукцію знижується до нуля.

Оскільки під час обробки матеріалу відсутній механічний контакт із поверхнею, це дає можливість працювати з крихкими виробами.

Комп'ютерне керування та автоматизація всіх етапів дозволяє виконувати велику кількість малюнків з ідеальною повторюваністю.

Як відбувається лазерне гравіювання?

Конструкція верстата для гравіювання складається з випромінювача, дзеркал та потужної лінзи. Світло з випромінювача передається на лінзу, котра фокусує його в дуже тоненький промінь, котрий і створює візерунки чи текстові написи.

Промінь лазера потрапляє на поверхню матеріалу, нагріває його до високої температури, викликаючи випалювання (чи плавлення) його частинок виключно в цій точці.

Також варто відзначити, що відсутність механічного впливу на матеріал виключає ймовірність пошкодження матеріалу, появу сколів, тріщин чи інших дефектів.

Лазерне гравіювання на замовлення

Де актуальне лазерне гравіювання?

Нанесення малюнків за допомогою лазера застосовується в двох напрямках — побутовому та промисловому. До першого напрямку належить персоніфікація подарунків, створення малюнків на сувенірах, ювелірних виробах, кубках, нагородах. Також до цього напрямку віднесемо виготовлення вивісок, табличок. Нас повсюдно оточують вироби, прикрашені гравіюванням: футлярі, галантерейні вироби, футляри, дармовиси, кухонне приладдя.

Промислове гравіювання використовується для ідентифікації товарів, маркування продукції.

Найчастіше гравіювання застосовується в таких випадках:

  • Індивідуальні вироби — лазерне гравіювання допоможе створити чарівний персоналізований подарунок. Гравіювання можна виконати, наприклад на дерев'яному чохлі для телефона, металевому дармовисі.
  • Гравіювання на ювелірних виробах. На каблучки, кулони можна також наносити будь-які персоналізовані написи: ім'я, дата народження чи зустрічі з коханою людиною.
  • Таблички та вивіски — лазерне гравіювання дозволяє створювати яскраві написи, котрі легко помітно, не відхиляючись від основного плану.

В компанії Gruar ви можете замовити гравіювання на будь-якому матеріалі чи предметі. Високу якість лазерного гравіювання вже оцінили численні клієнти компанії. Якщо у вас виникають запитання з приводу технологічного процесу чи замовлення, задати їх ви можете на сайті чи за контактними телефонами.

 

Немає товарів

Вгору
,