Gruar — комплексна сучасна металообробка
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Послуга ЧПУ гнуття листового металу

Гнуття листового металу - це технологічний процес, в ході якого за допомогою деформації з металевого листа виробляються об'ємні вироби та заготовки. Технологій згинання металу безліч. Ми ж пропонуємо одну з найсучасніших, технологічних та ефективних — ЧПУ згинання листового металу.

Переваги ЧПУ згинання металу


Завдяки згинанню листового металу можна отримувати досить складні геометричні вироби. А використання у процесі верстатів ЧПУ дає декілька важливих переваг:

 • висока продуктивність процесу;
 • автоматизація більшості етапів згинання;
 • відсутність спаяних швів на готовому виробі.

Завдяки тому, що цілісність металу не порушується, механічна міцність виробу залишається на високому рівні, відходи виробництва відсутні, а кінцевий продукт служить довше навіть у несприятливих умовах. Адже структура металу не змінюється, а антикорозійна стійкість не знижується.

За всіх переваг гнуття листового металу може бути досить недорогою послугою. Вартість залежить від терміновості виконання замовлення, складності роботи, товщини та виду металу, довжини згинання та інших параметрів. Але ми в будь-якому випадку гарантуємо вам конкурентні ціни за найвищу якість.

Технологія згинання металу


Якщо раніше послуги згинання листового металу були тісно пов'язані з ручною роботою та великими фізичними зусиллями, то сучасні технології помітно спростили та автоматизували цей процес. А тому і ціна згинання листового металу стала доступнішою.

Принцип роботи наступний:

Металевий лист встановлюється на прес чи верстат.
Далі він піддається деформації під контролем спеціалістів.
У процесі згинання лист набуває заданої форми.
Для деформації листа не потрібні фізичні зусилля фахівців – процес максимально автоматизований. А згинання металу за кресленнями дозволяє повністю виключити людський фактор та ризик появи дефектів виробу. Відповідно, можна запускати серійне виробництво продукції, не побоюючись, що в партії будуть браковані одиниці. Зрозуміло, лише в тому випадку, якщо послуги згинання металу надають досвідчені фахівці, які використовують професійне обладнання.

Вартість згинання листового металу набагато нижча, ніж замовлення зварювання аналогічної продукції. А якість виробів у переважній більшості випадків незрівнянно вища. Тому вибір із цих двох варіантів очевидний.

Замовляйте послуги згинання металу в компанії GRUAR


У нашій компанії ви можете скористатися послугами згинання листового металу за наданими кресленнями. Ми використовуємо технологічне ЧПУ-обладнання, що дозволяє здійснювати вигин листового металу будь-якого типу. Достатньо лише розрахувати силу впливу, і результат буде відмінним. Таким чином, можна працювати з металами різного ступеня крихкості і завжди гарантувати високу якість результату.

Компанія GRUAR працює як з дрібними, так і з великими замовниками, в тому числі приймаючи замовлення на серійне виробництво виробів з листового металу. А під час роботи над великими замовленнями ми обов'язково проводимо вибірковий контроль якості продукції, щоб уникнути будь-яких неточностей та шлюбу.

Якщо ви готові оформити замовлення, хочете отримати консультацію або дізнатися про вартість згинання металу, звертайтесь до компанії GRUAR за номером 095 505-00-25 по буднях з 8:00 до 17:00. Або будь-якого дня тижня і будь-коли пишіть на Email: gruar.product@gmail.com. Також можете залишити заявку на сайті, а ми зв'яжемося з вами в робочий час, надамо будь-які консультації та приймемо замовлення.

Прайс лист на вартість ЧПУ згинання листового металу:

 

 

Специфіка гнуття металу на станку ЧПК

Щоби надати листовому металу складної форми, він деформується (згинається) в одному або декількох місцях. В ході виконання цього процесу плаский лист з металу (нержавіюча чи оцинкована сталь, алюміній, латунь) набуває потрібної форми. Використання станка ЧПК дозволяє надати листовому металу будь-якої форми, заданої замовником.

В чому полягає актуальність станків ЧПК

Використання станків із числовим програмним керуванням значно прискорює процес обробки металу. Також станок ЧПК дозволяє гнути метал набагато точніше, адже вірогідність похибки оператора практично зведена до нуля.

Послуга ЧПУ гнуття листового металу

Гнуття металу в компанії Gruar відбувається з використанням сучасних станків, котрі дозволяють задавати точні параметри, а саме: кут, радіус згинання.

Згинання металу на пресі з ЧПК перетворює металообробку на повністю автоматизований та контрольований процес.

В підсумку замовник отримує ідеально рівні деталі, котрі в подальшому можна фарбувати, без додаткової обробки.

Станки з ЧПК дозволяють отримати ідеально рівні згини, без мікротріщин та інших дефектів. Обробка металу на станках ЧПК дозволяє знизити вплив людського фактору, отримати однотипні вироби в межах однієї партії.

Чому варто обирати гнуття, а не зварювання?

Ще недавно металеві конструкції складної форми створювались лише методом зварювання. Створення сучасного обладнання з ЧПК дозволяє створювати такі ж, або навіть складніші, деталі, з меншими зусиллями.

Окрім вищевказаних, гнуття металу дає такі переваги:

 • можливість створити монолітні конструкції, без зварних швів;
 • висока точність виконаних робіт, незалежно від обсягів;
 • створення об'єктів ідеальної форми, без докладання додаткових зусиль;
 • низька ймовірність розвитку корозії на місцях згинання;
 • висока швидкість створення великих партій;
 • в процесі виконання роботи є можливість корегувати роботу;
 • відсутність пошкоджень металу;
 • матеріал зберігає міцність та стійкість до корозії;
 • зниження собівартості виробів.

Особливості технології гнуття металу

Ця технологія має широке застосування, адже дозволяє працювати практично з будь-якими видами металу, з достатньою межею еластичності.

Завдяки комп'ютерному розрахунку забезпечується точне дотримання потрібних параметрів кутів згину та розмірів.

Сучасне обладнання дозволяє згинати листовий метал довжиною до 2.5 метра, товщиною до 8 мм.

ЧПУ гнуття листового металу

Також є можливість створювати елементи циліндричної форми (повітроводи, димарі). В такому випадку використовується обладнання, котре дозволяє створювати об'єкти параметрами:

 • довжина до 1100 мм;
 • товщина до 2 мм;
 • діаметр від 125 мм.

Вартість виробів розраховується індивідуально, залежно від документації, наданою замовником, обсягом та кількістю деталей. Станками керують кваліфіковані працівники, котрі забезпечують точний контроль виконання усіх робочих процесів.

Вгору