Gruar — комплексна сучасна металообробка
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Послуга лазерної різки нержавійки


На відміну від механічного різання, лазерне швидше, точніше і в цілому ефективніше. А найголовніше — технологія відкриває нові можливості для обробки широко використовуваних металів:

І якщо вас цікавить лазерне різання металу в Полтаві, компанія GRUAR до ваших послуг. У нас є власний комплекс обладнання, штат досвідчених фахівців і широкий спектр послуг.

 


Розрахунок лазерної різки

Окрім роботи з листовими матеріалами, наші фахівці виконують замовлення на різання профільних, круглих та квадратних труб, профілю.
На даний момент ви можете отримати загальне уявлення про розрахунок вартості замовлення, заповнивши поля онлайн-калькулятора.

Чорний метал Нержавійка (повітрям) Алюміній
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...


 

Лазерна порізка нержавійки дозволяє обраблювати метал із високою точністю. Це дозволяє мати свободу у виготовленні складних деталей та конструкцій.


Наші роботи:
можете пролистувати галерею свайпом вправо*

 


Можливості нашого обладнання


Можливості наших лазерів дозволяють здійснювати порізку киснем і повітрям: листову вуглецеву сталь товщиною до 25 мм, нержавіючий метал до 16 мм, кольоровий метал (алюміній, титан, латунь) до 3 мм. Максимальний розмір листа – 1500мм * 3000мм. 
Також здійснюємо порізку круглих труб з чорного, нержавіючого і кольорового металу. Максимальні розміри заготовки до 150 мм в діаметрі, штанги – по 3м.  Максимальна довжина готової деталі: 2680 мм.
За рахунок лазерної різки труб можна отримати різноманітні технологічні з'єднання труб, які знаходять застосування в різних галузях промисловості. Використання передової техніки лазерної порізки труб об'єднує та заміняє операції низку традиційних технологічних процесів — розпилювання, порізку, свердління, фрезерування, обробку краю.

Використовуємо джерело компанії nLight ( виробництва США ) — високотехнологічне рішення, яке себе дуже добре зарекомендувало у роботі над складними проектами.


Як я можу оформити замовлення?

Для замовлення і прорахунку лазерної порізки листового металу потрібне креслення. Відповідь з проводу вартості надаємо переважно у день звернення. Але для орієнтовного прорахунку Ви можете використати калькулятор на нашому сайті.Вимоги до оформлення креслень: В назві файлу повинно бути вказана товщина металу, кількість виробів і вид металу. Формат документа – .dxf, Масштаб: 1: 1 з замкненим контуром. Не повинно бути нашарування ліній. Креслення для обрахунку надсилайте на пошту: gruar.service@gmail.com

У мене немає електронного креслення. Що робити?

Надсилайте нам креслення "від руки", наш конструктор зможе його оцифрувати і зробити в необхідному форматі.


Чому працювати з нами - вірний вибір?

За роки праці із 2017 року наша команда успішно реалізувала тисячі складних проектів у сфері металообробки. 8 з 10 наших клієнтів звертаються до нас знову, і стають нашими постійними клієнтами. 

Підтримуємо українське!Швидкість виконання замовлень з моменту звернення, тому що ми працюємо 24/7

Підтримуємо українське! Наявність 2-х лазерів, що дозволяє виконувати замовлення швидко і в обіцяні терміни
Підтримуємо українське!Ринкова вартість на послуги лазерної різки металу
Підтримуємо українське! Безкоштовне виготовлення тестових зразків
Підтримуємо українське!Ми орієнтуємось на результат і робимо все можливе, аби ви отримали ваше замовлення у відповідності до ваших планів і бізнес-процесів.


Якщо у Вас є будь-які запитання з приводу лазерної порізки і потрібна консультація кваліфікованого фахівця, звертайтесь до менеджерів GRUAR:

Номер: 095 005-00-25
Email: gruar.product@gmail.com

 FACEBOOK

 INSTAGRAM

 


Приймаємо замовлення щоденно з 9:00 до 18:00.
Робимо доставку замовлень по всій території України.

 

Послуги лазерного різання нержавіючої сталі

Одним з найпопулярніших сплавів, котрі використовуються в промисловості, є нержавіюча сталь. Це легована сталь з високими показниками міцності та антикорозійними властивостями. Оскільки цей сплав достатньо твердий, іноді виникають складнощі з його порізкою, особливо коли потрібно створити криволінійні деталі, заготовки складної форми. Оптимальним вибором буде лазерне різання металу — сучасний, швидкий та ефективний метод.

Послуга лазерної різки нержавійки

Основні відмінності та специфіка лазерного різання

Головна перевага цієї технології — практично повна автоматизація процесу, адже обладнання працює за допомогою ЧПК. Тобто траєкторія лазерного променя попередньо програмується оператором, що знижує вірогідність похибки до нуля. Помилки можуть бути лише на етапі програмування, проте ви можете бути певні — в компанії Gruar працюють досвідчені та кваліфіковані оператори станків ЧПК.

Завдяки чіткому спрямуванню лазерного променю, оператори обладнання можуть створювати деталі з ювелірною точністю.

Головка лазерної установки безпосередньо не контактує з листом металу, а лише направляє сфокусований промінь на потрібні ділянки металу. Коли світловий лазер потрапляє на лист, метал плавиться в місці контакту.

Оскільки поверхня нержавіючої сталі розігрівається до високої температури тільки на ділянках, котрі потрібно розрізати, решта металу не піддається температурному чи механічному впливу. Ця особливість значно знижує кількість деформацій та дефектів на лінії зрізу. Щоби уникнути окислення поверхні металу, котре може відбуватися в процесі лазерного різання, на метал подається азот, під тиском 20 атмосфер.

Лазерна головка станка ніяк не взаємодіє з листом металу, тому немає потреби у використанні спеціальних кріплень. Ця особливість зменшує час, необхідний для виготовлення заготовок.

Після завершення робочого процесу замовник отримує деталі з ідеально рівною лінією різу. Далі заготовки можна обробляти в будь-який спосіб: фарбування, штампування, зварювання, гнуття, гальванічна обробка.

Чому варто обрати саме лазерне різання нержавіючої сталі?

Ця новітня технологія майже не має обмежень за складністю форм та деталей — можна замовити виготовлення заготовок будь-якої складності. Окрім того, лазер може різати не лише листи, але й труби.

Лазерна різка нержавійки

Серед інших переваг лазерного різання нержавійки відзначимо:

 • станок не контактує з листом металу, в робочому процесі створюється мінімальна зона теплового контакту, відтак на деталях практично відсутня деформація;
 • різання з використанням азоту пришвидшує процес обробки, підвищує якість — лінія зрізу виходить чіткою, без напливів;
 • обладнання ЧПК зводить до нуля можливість похибок, вплив людського фактору;
 • дуже тонка лінія різу, відсутність напливів та деформацій значно знижує рівень відходів металу.

В компанії Gruar ви можете замовити послуги лазерного різання нержавіючої сталі, виготовлення заготовок будь-якої складності.

Сфери застосування лазерного різання нержавіючої сталі

Оскільки нержавіюча сталь відрізняється високими показниками міцності, цей метал дуже потрібний при виробництві різноманітних виробів. Найперша відмінність нержавіючої сталі — на її поверхні не утворюється іржа, що значно розширює сферу використання цього сплаву.

Лазерна різка нержавіючої сталі

Найчастіше деталі з нержавіючої сталі, створені за технологією лазерного різання, застосовуються для виготовлення:

 • побутових приладів;
 • столового приладдя, інтер'єрних елементів декору;
 • деталей побутової та компактної техніки;
 • різноманітної фурнітури;
 • покрівельних матеріалів;
 • опорних конструкцій для будівель;
 • поруччя для сходів.

Також методом лазерного різання з нержавіючої сталі можливо створювати елементи автомобільної техніки, медичні вироби, деякі різновиди імплантів.

Відмінності деталей, створених за технологією лазерного різання

Якщо ви вирішите обрати саме лазерне різання деталей із нержавіючої сталі, то отримаєте такі переваги:

 • можливість різання складних, фігурних контурів деталей будь-якого розміру;
 • висока точність обробки елементів;
 • невелика відстань між елементами дозволяє значно заощадити витрати металу;
 • промінь лазера впливає на крихітну ділянку, тому метал біля лінії різу не плавиться;
 • заощадження часу та грошей на подальших етапах, оскільки деталі не потребують шліфування чи полірування;
 • висока швидкість виготовлення;
 • відсутність людської похибки, адже верстат виконує всі етапи роботи автоматично;
 • можливість різати листи металу різної товщини;
 • ідеально точна лінія різу дозволяє створювати деталі, котрі будуть застосовуватися в різних сферах. включаючи медичну;
 • можливість виготовлення деталей у будь-якій кількості — одиничне замовлення чи гуртова партія.

Єдине обмеження при лазерному різанні нержавіючої сталі — товщина листа не більше 16 мм. При дотриманні цієї вимоги під час різання не виникає нашарування або ж його можна видалити без наслідків.

Різка нержавійки лазером

Технологія лазерного різання нержавіючої сталі може бути застосована в будь-якому випадку, коли необхідні високоточні деталі. Також лазерне різання може бути застосоване як ефективна альтернатива фрезеруванню чи гравіюванню. Обладнання, незалежно від типу (твердотіле, газове чи оптоволоконне) виконує різання листа металу в повністю автоматичному режимі, що пришвидшує робочий процес. При цьому гарантована акуратна поверхня лінії різу та самої деталі, відсутність нашарувань чи окалини, мінімальна погрішність нарізки.

Чому варто обрати лазерне різання нержавіючої сталі в компанії Gruar?

Лазерне різання нержавіючої сталі дає можливість створення складних деталей. Зокрема технологія дозволяє виготовляти елементи високоточного обладнання, машин, станків. Завдяки всім перевагам лазерного різання нержавіючої сталі з мінімальними витратами часу та матеріалу створюються елементи інтер'єрного декору, вивіски, фігурні букви, сувеніри. Особливо ефектно виглядають дизайнерські меблі, декоровані фігурними елементами з нержавійки.

Компанія Gruar приймає в роботу будь-які замовлення, незалежно від обсягу. Чи потрібно вам виготовлення декількох деталей чи гуртове замовлення на тисячу елементів, будь-яке замовлення виконується максимально оперативно. На виконання проєкту в середньому потрібно 1-3 дні. Деталі можуть бути виготовлені за один день, за наявності готового макету. Щоби отримати відповіді на питання стосовно лазерного різання нержавіючої сталі, просто зв'яжіться з консультантами Gruar.

Вгору