Gruar — комплексна сучасна металообробка
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Послуга лазерної різки сталі


На відміну від механічного різання, лазерне швидше, точніше і в цілому ефективніше. А найголовніше — технологія відкриває нові можливості для обробки широко використовуваних металів:

І якщо вас цікавить лазерне різання металу в Полтаві, компанія GRUAR до ваших послуг. У нас є власний комплекс обладнання, штат досвідчених фахівців і широкий спектр послуг.

 


Розрахунок лазерної різки

Окрім роботи з листовими матеріалами, наші фахівці виконують замовлення на різання профільних, круглих та квадратних труб, профілю.
На даний момент ви можете отримати загальне уявлення про розрахунок вартості замовлення, заповнивши поля онлайн-калькулятора.

Чорний метал Нержавійка (повітрям) Алюміній
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...


 

Лазерна порізка алюмінію дозволяє обраблювати метал із високою точністю. Це дозволяє мати свободу у виготовленні складних деталей та конструкцій.


Наші роботи:
можете пролистувати галерею свайпом вправо*

 


Можливості нашого обладнання


Можливості наших лазерів дозволяють здійснювати порізку киснем і повітрям: листову вуглецеву сталь товщиною до 25 мм, нержавіючий метал до 16 мм, кольоровий метал (алюміній, титан, латунь) до 3 мм. Максимальний розмір листа – 1500мм * 3000мм. 
Також здійснюємо порізку круглих труб з чорного, нержавіючого і кольорового металу. Максимальні розміри заготовки до 150 мм в діаметрі, штанги – по 3м.  Максимальна довжина готової деталі: 2680 мм.
За рахунок лазерної різки труб можна отримати різноманітні технологічні з'єднання труб, які знаходять застосування в різних галузях промисловості. Використання передової техніки лазерної порізки труб об'єднує та заміняє операції низку традиційних технологічних процесів — розпилювання, порізку, свердління, фрезерування, обробку краю.

Використовуємо джерело компанії nLight ( виробництва США ) — високотехнологічне рішення, яке себе дуже добре зарекомендувало у роботі над складними проектами.


Як я можу оформити замовлення? 

Для замовлення і прорахунку лазерної порізки листового металу потрібне креслення. Відповідь з проводу вартості надаємо переважно у день звернення. Але для орієнтовного прорахунку Ви можете використати калькулятор на нашому сайті.

Вимоги до оформлення креслень: В назві файлу повинно бути вказана товщина металу, кількість виробів і вид металу. Формат документа – .dxf, Масштаб: 1: 1 з замкненим контуром. Не повинно бути нашарування ліній. Креслення для обрахунку надсилайте на пошту: gruar.service@gmail.com

У мене немає електронного креслення. Що робити?

Надсилайте нам креслення "від руки", наш конструктор зможе його оцифрувати і зробити в необхідному форматі.


Чому працювати з нами - вірний вибір?

За роки праці із 2017 року наша команда успішно реалізувала тисячі складних проектів у сфері металообробки. 8 з 10 наших клієнтів звертаються до нас знову, і стають нашими постійними клієнтами. 

Підтримуємо українське!Швидкість виконання замовлень з моменту звернення, тому що ми працюємо 24/7

Підтримуємо українське! Наявність 2-х лазерів, що дозволяє виконувати замовлення швидко і в обіцяні терміни
Підтримуємо українське!Ринкова вартість на послуги лазерної різки металу
Підтримуємо українське! Безкоштовне виготовлення тестових зразків
Підтримуємо українське!Ми орієнтуємось на результат і робимо все можливе, аби ви отримали ваше замовлення у відповідності до ваших планів і бізнес-процесів.


Якщо у Вас є будь-які запитання з приводу лазерної порізки і потрібна консультація кваліфікованого фахівця, звертайтесь до менеджерів GRUAR:

 Номер: 095 005-00-25
 Email: gruar.product@gmail.com

 FACEBOOK

 INSTAGRAM

 


Приймаємо замовлення щоденно з 9:00 до 18:00.
Робимо доставку замовлень по всій території України.

 

Головні переваги лазерної різки сталі

Винайдення лазера полегшило роботу в багатьох сферах життєдіяльності, зокрема і в металообробці. Завдяки лазеру з'явилась можливість створювати деталі з ідеально рівними краями, вирізати не лише прямі, але й криволінійні деталі, на вигнутих поверхнях. Замовити лазерну різку сталі, створення деталей будь-якої складності, ви можете в компанії GRUAR.

Використання технології лазерного різання для сталі

Нержавіюча сталь відрізняється підвищеною міцністю та стійкістю до деформації. Саме тому цей метал складно порізати звичайними станками, оснащеним фрезою. Лазерне різання дозволяє створювати складні деталі з нержавіючої сталі, тому набуло популярності в машинобудівництві, будівельній галузі, приладобудуванні.

Послуга лазерної різки сталі

В процесі лазерного різання нержавіючої сталі важливо запобігти окисленню поверхні. Для цього станком створюється азотне середовище, котре під тиском подається в зону роботи лазера. У процесі застосування лазерного різання сталь не деформується, деталі виходять з ідеально гладким та рівним зрізом.

Серед інших переваг технології лазерного різання сталі назвемо:

 • висока точність обладнання повністю виключає похибки при вирізанні деталей;
 • можливість створювати складні фігурні візерунки з максимально рівним краєм;
 • деталі створюються без деформації, мікротріщин у місці зрізу;

Сучасне обладнання дозволяє здійснювати різання конструкційної сталі до 20 мм, нержавіючої сталі до 12 мм.

У робочій зоні станка можливо розмістити лист металу габаритами 2000х4000 мм. Станок, котрий керується комп'ютером, виконує обробку металу швидко та точно, створюючи плоскі чи об’ємні деталі. Числове програмне керування дозволяє створювати деталі з точністю ±0,01 мм.

Для створення деталей використовується точно сфокусований промінь дуже малого діаметру, високою потужністю. Такий промінь плавить метал, після чого газ покриває та захищає зону плавлення, прибирає розплавлений метал. В процесі такої обробки металу створюється точний та вузький пропил.

Лазерне різання дає замовникам такі переваги:

 • зниження собівартості готових виробів, адже роботи зі штампування, рубання, шліфування, фрезерування, не потрібно виконувати;
 • зменшення відходу металу завдяки оптимальному комп'ютерному розрахунку;
 • зниження браку та можливих похибок до нуля;
 • виготовлення деталей у будь-яких кількостях.

Лазерна різка сталі

Лазерне різання сталі відрізняється швидкою установкою листів, адже цей процес не вимагає багато часу для запуску програми, подальшого створення деталей. Щоби запустити нову партію деталей, оператор просто завантажує новий файл, замінює метал.

Працівники компанії GRUAR проконсультують та нададуть відповіді на всі питання стосовно лазерного різання сталі. Тут ви можете замовити створення одиничних деталей чи масштабної партії елементів зі сталі. Можливо втілення в життя найскладніших проєктів, оригінальних дизайнерських елементів.

Нюанси технології лазерного різання сталі

Варто пам'ятати, що лазерний промінь може розрізати сталевий лист, товщиною не більше 40 мм. Принцип лазерного різання полягає в тому, що промінь точної спрямованості та високої температури забезпечує плавлення, випаровування металу з подальшим видуванням газовим струменем.

Лазерне різання — це процес впливу високої температури на лист металу, в якому точно сфокусований лазерний промінь застосовується для плавлення металу в точно локалізованій ділянці.

Різання може виконуватися трьома способами:

 • Різання плавленням — для видалення розплавленого металу використовується струмінь газу;
 • Різання полум'ям — в такій технології як допоміжний газ використовується кисень. В процесі плавлення виникає екзотермічна реакція, котра додатково збільшує споживання енергії.
 • Різання дистанційне — створення деталей з листа металу виконується лазерним променем високого ступеня інтенсивності, що дозволяє різати листи малої товщини.

Дедалі більший рівень популярності лазерного різання сталі пояснюється високим ступенем автоматизації і точності, а також швидкості обробки деталей. Високий ступінь автоматизації, вдосконалення точності і управління енергоспоживанням роблять лазерне різання дедалі популярнішим вибором при виготовленні різноманітних виробів. 

Послуга різки сталі лазером

Якщо порівнювати з іншими методами обробки сталі, лазерне різання надає такі переваги:

 • велика швидкість обробки;
 • можливість створювати складні деталі з високим ступенем повторюваності;
 • якісні крайки, для котрих не потрібно додаткового очищення чи шліфування;
 • вузька лінія різу;
 • оскільки різання відбувається безконтактно, матеріал менше забруднюється.

Види лазерного обладнання

Щоби виконати розрізання листа сталі, лазерний промінь точно фокусується за допомогою лінзи. Ключові фактори для ефективності робочого процесу — діаметр точки фокусування, глибина різкості.

Обладнання для лазерного різання поділяється на кілька груп, у залежності від тіла, котре генерує лазер. Отже, за цим критерієм розрізняють:

 • CO2-лазери — таке устаткування пропускає електрику через резонатор, заповнений газом, використовує дзеркала для генерації та фокусування променя;
 • твердотільні лазери, сучасніші, в котрий промінь генерується через лазерні діоди, потім пропускається через оптичні волокна;

Переваги лазерного різання сталі в компанії Gruar

Автоматизація процесу різання сталі дозволяє створювати деталі будь-якої складності. Тепер у замовників з'являється чудова можливість створювати складні елементи для будь-яких видів обладнання з міцного та витривалого сплаву. Зокрема, ви можете замовити виготовлення деталей для нагородних виробів штампів, елементів меблів, електронних гаджетів та сувенірів, елементів декору.

Різка сталі лазером

Завдяки лазерному різанню знижується вартість виготовлення деталей, за рахунок виключення етапів подальшої обробки — фрезеруваня, шліфування, зняття окалини. Ця особливість пояснюється тим, що після ідеально точного лазерного різання на лінії різу немає дефектів та зайвих часточок металу.

Якщо замовника немає готового файлу з даними для обладнання ЧПК, працівники компанії Gruar розроблять проєкт по наданому кресленню чи малюнкам. Щоби досягти ідеального результату, проєкт відправляється на виробництво лише після повного узгодження з замовником.

Для консультацій з будь-яких питань стосовно лазерного різання сталі звертайтеся за контактними телефонами.

Вгору