Gruar — комплексна сучасна металообробка
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Послуга склоструйної обробки

Особливості склоструминної обробки металів

Однією з інноваційних технологій різноманітних поверхонь, найчастіше, металевих елементів, є склоструминна обробки. Це абразивно-струминна обробка, для якої використовуються крихітні скляні кульки. Склоструминна обробка використовується для зняття бруду, напливів, утворення матової поверхні. Склоструминна обробки найпоширеніша для очищення кольорових металів, нержавіючої сталі, однак може застосовуватися і для дерева чи пластику. В компанії Gruar ви можете замовити послугу склоструминного очищення металевих та будь-яких інших елементів.

Послуга склоструйної обробки

Головні відмінності методу склоструминної обробки

Оскільки крихітні кульки мають круглий переріз, вони не дряпають поверхню, проте дуже ретельно очищають від верхнього шару. Делікатність цього методу дозволяє очищати метал та інші матеріали, без пошкодження основного матеріалу, з котрого виготовлено предмет.

Особливо актуальною склоструминна обробка є для очищення поверхонь з елементами різьблення. Після завершення обробки скляними кульками на поверхні не лишається абразиву, тому не потрібно витрачати додатковий час на очищення. Також абразивно-струминний метод застосовується для сатинування — створення матової текстури на поверхні металу.

Склоструминна обробка, на відміну від піскоструменю, не псує деталі, тобто не змінює вихідні розміри. Проте після обробки скляними кульками замовник отримує ефект свіжого лиття, котрий візуально схожий на кування чи абразивне полірування. Цю технологію застосовують для деталей, котрі не можна обробляти абразивами зі вмістом заліза.

Для яких металів найчастіше застосовується технологія очищення скляними кульками? Найбільш актуальною ця технологія є для деталей, що виготовлені з нержавіючої сталі, алюмінію, міді, титану, бронзи та інших кольорових металів.

Суть технології склоструминної обробки

Одна з найбільших переваг цього методу — повна екологічна безпека. Адже скляні кулі створюються з безпечного, високоякісного натрієвого скла, котре проходить додатковий етап загартування. Кульки не пошкоджують, ніяк не змінюють і не забруднюють поверхню деталі. Мікрокульки з загартованого скла можна з упевненістю назвати сучасним інноваційним матеріалом, котрий дозволяє легко та ефективно очистити будь-які деталі, не пошкоджуючи основу.

Склоструминна обробка, за результатами ефективності, значно відрізняється від традиційної піскоструминної обробки. Результат очищення скляними кульками відрізняється покращеною чистотою поверхні, зменшеною кількістю дефектів. Обробка скляними кульками вважається найефективнішим методом очищення та надання деталям естетичного вигляду.

Серед інших відмінностей технології слід відзначити:

  • Мікрокульки для склоструминної обробки — це багаторазовий матеріал, котрий застосовується в спеціалізованій закритій камері. Кількість циклів може сягати 30 разів, залежно від тиску апарату і твердості поверхні.
  • Скляні кульки відрізняються ідеальними фізичними та хімічними властивостями, котрі не мають інші абразивні матеріали.
  • Після обробки скляними кульками деталі набувають первісного вигляду, без втрати характеристик, розмірів та форм. Це важлива особливість дозволяє використовувати технологію для відновлення та ремонту харчового обладнання, внутрішніх деталей автомобілів.
  • Після склоструминної обробки немає потреби очищувати деталі хімічними речовинами.
  • Оброблені поверхні мають ефект легкої «наклепаності», що знімає стомлену поверхневу напругу, значно подовжує термін експлуатації без виникнення корозії та мікротріщин.

Склоструйна обробка металу

Сфери застосування склоструминної обробки практично безмежні – цю технологію можна застосовувати для очищення від слідів після зварювання, нальоту на формах, парових та газових турбінах.

Замовити послугу склоструминної обробки ви можете в компанії Gruar. Для уточнення будь-яких питань та консультацій звертайтеся за контактними телефонами, що вказані на сайті.

Немає товарів

Вгору
,