Gruar — комплексна сучасна металообробка
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Металеві опори для столів

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Стійкі та оригінальні металеві опори для столу

Різні напрямки дизайну інтер'єру мають характерні властивості. Для сучасного інтер'єру характерне поєднання скла та металу, котрі уособлюють крихкість та міцність. Створити оригінальний дизайнерський елемент можна, якщо металеві опори для столу купити в Україні. На металеву опору потрібно покласти стільницю зі скла — от і готовий стильний, оригінальний стіл. Компанія Gruar пропонує виготовлення металевих опор для столів на замовлення, в будь-якому дизайні чи розмірі.

Металеві опори для столів

Переваги металевих опор для столу

Ніжки чи монолітна опора для столу дозволяють відкрити в собі дизайнерські здібності, пофантазувати з зовнішнім виглядом майбутнього елементу помешкання. Ви можете замовити опору для журнального столика чи повноцінного обіднього столу. Металеві опори, розроблені за вашими побажаннями, дозволять створити унікальний елемент інтер'єру, котрого немає більш ніде.

Важливо правильно обирати співвідношення розміру стільниці та ніжок. За будь-якими питаннями стосовно розмірів опори для вашого столу ви можете звернутися до працівників компанії Gruar.

Оптимально замовляти виготовлення металевої опори для столу, коли ви вже знаєте, яких розмірів та форми буде стільниця. В такому випадку набагато простіше вирахувати потрібні розміри ніжок.

Основні відмінності та переваги металевої опори для столу:

  • універсальність — столи з подібним оформленням будуть мати чудовий вигляд на кухні, у вітальні, у вишуканому інтер'єрі ресторану чи бару;
  • можливість втілити будь-які побажання стосовно розмірів чи зовнішнього вигляду;
  • можливість замовити колір основи;
  • стійкість до корозії та механічних пошкоджень.

Металеві ніжки не перекинуться, навіть якщо стіл випадково штовхнути. Тому такий предмет інтер'єру не лише виглядає вишукано, але й підвищує рівень безпеки у приміщенні.

Опори для столу створюються для компактного перевезення – за потреби їх можна розібрати, використавши звичайний гайковий ключ. Для створення опор використовуються прямокутні сталеві труби, котрі після завершення всіх робіт покриваються за технологією порошкового фарбування.

Металева опора для столу має естетичний зовнішній вигляд, чудово гармонує зі стилістикою лофт, хай-тек чи індастріал. Якщо вам подобається оригінальний вигляд металу, ви можете замовити покриття прозорим лаком. Така опора ідеально підходить для урбаністичного стилю інтер'єру, в якому переважають текстури металу та бетону.

Які технології використовуються для створення металевих опор?

Всі металеві вироби в компанії Gruar створюються на сучасному обладнанні, зокрема на верстатах для лазерного різання металу. Станок програмується оператором, після чого виконує всі етапи робочого процесу повністю автоматично. Ця особливість виключає людський фактор, помилку оператора. Завдяки використанню сучасного обладнання,

Лазерне різання дозволяє створювати ідеально рівну лінію зрізу, без деформацій, окалини. Саме тому металева опора для столу повністю відповідає розмірам, зазначеним у кресленні. Лазер нагріває метал лише в точці різання, тому на деталях відсутні сліди термічної деформації.

Опори для столів з металу

Вузькоспрямований промінь лазера дозволяє створювати розрізи будь-якої форми, тож ви можете замовити не лише прості опори, але й з візерунками.

Якщо ви не маєте проєкту чи креслення для майбутньої опори для столу, працівники розроблять креслення. Замовлення запускається в роботу лише після повного узгодження всіх розмірів та характеристик із замовником.

В компанії Gruar виконуються будь-які замовлення — одиничні чи партією в декілька десятків. Останній варіант актуальний для власників готелів, закладів громадського харчування. Лазерне різання дозволяє виконувати роботу в короткі терміни, тож чекати довго вам не доведеться. Замовити виготовлення металевої опори для столу ви можете за телефонами, вказаними на сайті Gruar.

Вгору
,