Компанія Gruar почала працювати у 2017 році. Це короткий термін для класичного виробництва, але вже встигли отримати перші продукти і насправді пишаємось результатом. Безумовно, в нашій справі є поріг входження, пройшовши який, щодня працюємо на перспективу, любимо свою роботу і поширюємо це на клієнтів. Дизайн, лиття, зварювання, плазма - це речі, котрі втягують. Ми цим живемо, інакше не дійшли б навіть до цього сайту.

Сподіваємось, наш натхненний текст дав вам відчути наше ставлення до справи, на прикладі якого будуємо з клієнтами довгострокові довірчі стосунки часом хоча б у строк життя металу.

Виготовлення металовиробів будь-якої складності

Металеві вироби повсюдно використовуються — в промисловості, виробництві складних механізмів, а також для декорування інтер'єрів. Досить часто для виконання замовлення, проекту, потрібно створення деталей під замовлення. Саме такі послуги надає компанія Gruar. Тут ви можете розраховувати на індивідуальний підхід до кожного замовника, втілення в реальність найскладніших замовлень, котрі потребують дуже ретельного підходу.

Про компанію Gruar

Повний спектр послуг зі створення та обробки деталей з металу

Компанія Gruar пропонує вашій увазі такі послуги:

  • лазерне різання металу;
  • гнуття металу;
  • виготовлення складних виробів;
  • порошкове фарбування;
  • піскоструменева очистка металу;
  • фрезерування на станках ЧПК;

такий комплексний підхід значно заощаджує час замовників, котрі можуть замовити різання металу з подальшим гнуттям чи фарбуванням.

На виробництві використовується сучасне, високоточне обладнання, котре зводить до нуля вірогідність помилок у створенні металовиробів.

Переваги лазерного різання металу

Це найсучасніша технологія обробки металу, котра дозволяє створювати ідеально точний та рівний зріз. В компанії Gruar ви можете замовити лазерне різання алюмінію, латуні, нержавіючої сталі. Технологія лазерного різання дозволяє створювати вироби зі складними геометричними контурами, забезпечує високу точність розмірів та якість виконання різу.

Під час лазерного різання на лист металу впливає сфокусований лазерний промінь, котрий нагріває та розплавляє поверхню в точно визначеній точці. Оскільки температура металу в місці різу значно зростає всього за декілька секунд, якість різання зростає в декілька разів, якщо порівнювати зі звичним різанням гільйотиною. Ця технологія дозволяє запобігти появі деформацій на металевій деталі, дефектам на місці зрізу.

Лазерне різання дозволяє створювати деталі складної геометрії. Використання високоточного обладнання, котре виконує всі етапи в автоматичному режимі, гарантує створення деталей без мікротріщин, щербин, окалини на місці порізу.

Серед інших переваг лазерного різання назвемо:

  • робота повністю автоматизована, що виключає вплив людського фактора та можливість помилок при різанні;
  • вартість лазерного різання окупається завдяки високій швидкості виконання роботи, відсутністю дефектів;
  • вироби, отримані методом лазерного різання, не потребують додаткової обробки;

Створення складних деталей методом гнуття на станках ЧПК

Обладнання з числовим програмним керуванням (ЧПК) дозволяє створювати складні, об'ємні вироби та заготовки. Завдяки автоматизації більшості процесів, гнуття на станках ЧПК відрізняється високою продуктивністю та швидкістю, підвищеною міцністю деталей. Окрім того, на заготовках немає слідів спаяних швів.

При застосуванні цієї технології цілісність металу не порушується, відтак механічна міцність деталей залишається високою. Готовий продукт відрізняється тривалим терміном використання, навіть у несприятливих умов.

Про компанію з металообробки Gruar

Створення дизайнерських виробів із металу

Компанія Gruar понад два роки створює оригінальні, унікальні вироби для декорування інтер'єрів та екстер'єрів. На замовлення створюються деталі з металу будь-якого типу, складності та в будь-яких обсягах. Серед найпоширеніших замовлень компанії — опори для столів та стільців, меблі різних типів, підвіси для барних стійок, металеві вивіски, металеві оправи для дзеркал.

Головна перевага компанії Gruar — відсутність серійного виробництва, конвеєру. Тільки індивідуальні розрахунки для кожного замовника.

Для забезпечення найвищої якості деталей використовуються згинання та лазерне різання металу, тривимірне моделювання, полірування, порошкове фарбування. У відділах проектування та виробництва працюють професіонали справи, для яких це не просто робота з металом, а й улюблена справа.

Замовити виготовлення металовиробів чи обговорити будь-які питання ви завжди можете на сайті чи за контактними телефонами.