Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Купити меблеві ручки латунні

Меблеві ручки

В інтер'єрі є елементи, на які не звертаєш уваги при побіжному розгляді, але які в підсумку формують цілісну картину. Меблеві ручки - безперечно один з таких. І будемо чесними, більшість людей представляють такі вироби як щось буденне, одноманітне і відверто нудне. Але приділіть нам пару хвилин свого часу, і компанія Gruar переконає вас у зворотному.

Ми пропонуємо купити меблеві ручки виключно ручної роботи в ексклюзивному дизайні. Ніяких одноманітних типових рішень, тільки стилістична свобода і різноманітність.

Унікальний дизайн - для кожного клієнта

Красиві меблеві ручки в Україні пропонують багато компаній, це факт. Але унікальні - одиниці. Наша ж мета - надавати ексклюзиви. І працюємо ми комплексно:

  1. Професійний художник створює ескіз майбутньої моделі
  2. Наші дизайнери разом допрацьовують і пропонують на розгляд кілька варіантів ескізів.
  3. Після затвердження дизайну ми запускаємо його в виробництво і надаємо на сайті готовий результат.

У нас ви можете придбати класичні, мінімалістичні, античні меблеві ручки та багато інших варіанти.

За кожним з таких мініатюрних виробів стоїть ціла команда компанії Gruar. Ми використовуємо переважно латунь - красивий і універсальний матеріал, міцний і довговічний. Якщо хочете купити меблеві ручки в Україні, які по-справжньому підкреслять інтер'єр, внесуть в нього родзинку і стануть невід'ємною частиною загального дизайну.

Латунь має високу міцність, добре піддається обробці, відкриває масу дизайнерських можливостей. Використовуючи технологію оксидування, можна надати виробам унікальний антикварний вид. Патинування, покриття нікелем і полірування - дозволяє працювати з кольором, відтінками і поєднаннями колірної гами. Свобода дизайну просто колосальна.

Індивідуальне виробництво меблевих ручок - це дорого?

Існує думка, що будь-який індивідуальне виробництво - це завжди дуже висока ціна. Чи не станемо заперечувати, що серійні меблеві ручки з латуні обійдуться дешевше. Але враховуйте, що це будуть абсолютно невиразні вироби, які будуть у вас і ще у сотень або навіть тисяч людей. Якщо одних це не зупиняє, то для інших стає серйозною перешкодою для покупки.

У нас власне виробництво, обладнання та штат співробітників. А це означає, що все ручки і меблева фурнітура продаються за ціною виробника. Ніяких посередників і перекупників. У той же час вироби Gruar набагато дешевше багатьох імпортних аналогів. Ми вважаємо, що клієнти не повинні переплачувати за імпортну продукцію, коли можуть отримати ту саму якість дешевше.

Унікальні гравіювання, складні форми, самі неординарні стилістичні рішення - все це ми пропонуємо вам на комфортних умовах. У нас можна купити меблеві ручки з латуні в Полтаві або замовити доставку в інші регіони: Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків і т. Д. Уявімо Новою Поштою в мінімальні терміни.

Сортування:
Вгору