GRUAR — full service metal fabrication
Add items to wish list
Add items to comparison
0

Service of laser cutting of brass


На відміну від механічного різання, лазерне швидше, точніше і в цілому ефективніше. А найголовніше — технологія відкриває нові можливості для обробки широко використовуваних металів:

І якщо вас цікавить лазерне різання металу в Полтаві, компанія GRUAR до ваших послуг. У нас є власний комплекс обладнання, штат досвідчених фахівців і широкий спектр послуг.

 


Розрахунок лазерної різки

Окрім роботи з листовими матеріалами, наші фахівці виконують замовлення на різання профільних, круглих та квадратних труб, профілю.
На даний момент ви можете отримати загальне уявлення про розрахунок вартості замовлення, заповнивши поля онлайн-калькулятора.

Чорний метал Нержавійка (повітрям) Алюміній
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...
Довжина контуру, м
Товщина металу, мм
Кількість врізок
Приблизна вартість:
...


 

Лазерна порізка алюмінію дозволяє обраблювати метал із високою точністю. Це дозволяє мати свободу у виготовленні складних деталей та конструкцій.


Наші роботи:
можете пролистувати галерею свайпом вправо*

 


Можливості нашого обладнання


Можливості наших лазерів дозволяють здійснювати порізку киснем і повітрям: листову вуглецеву сталь товщиною до 25 мм, нержавіючий метал до 16 мм, кольоровий метал (алюміній, титан, латунь) до 3 мм. Максимальний розмір листа – 1500мм * 3000мм. 
Також здійснюємо порізку круглих труб з чорного, нержавіючого і кольорового металу. Максимальні розміри заготовки до 150 мм в діаметрі, штанги – по 3м.  Максимальна довжина готової деталі: 2680 мм.
За рахунок лазерної різки труб можна отримати різноманітні технологічні з'єднання труб, які знаходять застосування в різних галузях промисловості. Використання передової техніки лазерної порізки труб об'єднує та заміняє операції низку традиційних технологічних процесів — розпилювання, порізку, свердління, фрезерування, обробку краю.

Використовуємо джерело компанії nLight ( виробництва США ) — високотехнологічне рішення, яке себе дуже добре зарекомендувало у роботі над складними проектами.


 

Як я можу оформити замовлення? 

Для замовлення і прорахунку лазерної порізки листового металу потрібне креслення. Відповідь з проводу вартості надаємо переважно у день звернення. Але для орієнтовного прорахунку Ви можете використати калькулятор на нашому сайті.

Вимоги до оформлення креслень: В назві файлу повинно бути вказана товщина металу, кількість виробів і вид металу. Формат документа – .dxf, Масштаб: 1: 1 з замкненим контуром. Не повинно бути нашарування ліній. Креслення для обрахунку надсилайте на пошту: gruar.service@gmail.com

У мене немає електронного креслення. Що робити?

 
Надсилайте нам креслення "від руки", наш конструктор зможе його оцифрувати і зробити в необхідному форматі.

Чому працювати з нами - вірний вибір?

За роки праці із 2017 року наша команда успішно реалізувала тисячі складних проектів у сфері металообробки. 8 з 10 наших клієнтів звертаються до нас знову, і стають нашими постійними клієнтами. 

Підтримуємо українське!Швидкість виконання замовлень з моменту звернення, тому що ми працюємо 24/7

Підтримуємо українське! Наявність 2-х лазерів, що дозволяє виконувати замовлення швидко і в обіцяні терміни
Підтримуємо українське!Ринкова вартість на послуги лазерної різки металу
Підтримуємо українське! Безкоштовне виготовлення тестових зразків
Підтримуємо українське!Ми орієнтуємось на результат і робимо все можливе, аби ви отримали ваше замовлення у відповідності до ваших планів і бізнес-процесів.


Якщо у Вас є будь-які запитання з приводу лазерної порізки і потрібна консультація кваліфікованого фахівця, звертайтесь до менеджерів GRUAR:

Номер: 095 005-00-25
Email: gruar.product@gmail.com

 FACEBOOK

 INSTAGRAM

 


Приймаємо замовлення щоденно з 9:00 до 18:00.
Робимо доставку замовлень по всій території України.

Up