Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Настінний декор панно

Настінний декор

Більше тридцяти років тому, за часів Радянського Союзу поняття оригінального інтер'єру фактично не існувало. Однакова меблі, однакова техніка, однакові нудні декоративні рішення. І саме вражаючі, що подібні пережитки минулого зустрічаються навіть в даний час. Зрозуміло, подібне потрібно викорінювати, прищеплювати собі хороший смак і почуття стилю в інтер'єрі. У цьому питанні вашим надійним помічником стане компанія Gruar і наш настінний декор.

Декоративне панно на стіну - надайте трохи ексклюзивності

Декоративні панно - НЕ нова продукція на ринку. Їх виготовляють з різних матеріалів - від дешевого пластику до найдорожчих порід деревини. Вони можуть бути виконані в самій різній стилістиці, бути графічними зображеннями або текстовими написами, мати складну об'ємну форму або бути виконаними в дусі мінімалізму і стриманості. Вибір тільки за вами.

Наша компанія створює унікальний настінний декор і доставляє його по всій Україні: до Києва, Харкова, Одеси, Львова, Дніпро і т.д.  А в Полтаві можна і зовсім купити настінний декор безпосередньо.

Ми виготовляємо унікальні предмети інтер'єру. Використовуючи верстат плазмового ЧПУ різання і порошкове фарбування, реалізуємо найскладніші ідеї. Можемо працювати за ескізами клієнта або створити власні.

Кожне панно на стіну - це витвір мистецтва:

  • нестандартна форма з унікальною геометрією;
  • природні, тварини, індустріальні та будь-які інші стилістичні мотиви;
  • величезний вибір кольорів і відтінків під будь-який інтер'єр;
  • тривалий термін служби, який обчислюється десятками років.

Наші декоративні панно на стіну і інші елементи декору встановлюють в квартирах, приватних будинках, громадських закладах, готелях, арт-об'єкти і т. Д. Скрізь, де цінується ексклюзивність, індивідуальність і почуття прекрасного.

Виробничий процес

В каталозі прямо зараз представлений великий вибір настінного декору. Ви можете вибрати щось з цього або звернутися до менеджера для обговорення індивідуального замовлення. Габарити, форма, матеріал, дизайн - всі ці аспекти обговорюються особисто. У нашому штаті є свої дизайнери, які розробляють унікальні концепції для клієнтів. А після цього за справу беруться вже майстри Gruar.

У підсумку ви отримуєте повністю готовий до використання декоративний виріб. Ми не просто пропонуємо прикраси. Ми підкреслюємо індивідуальність, ваш неповторний стиль і прагнення до прекрасного. Замовте в Gruar декоративне панно на стіну та інший настінний декор.

Сортування:
Вгору