Без якісної фурнітури не може нормально функціонувати меблі. Фурнітура може виконувати завдання кріплення, вона з'єднує кілька елементів меблів, допомагає відкривати і закривати її. Деякі типи фурнітури використовуються суто в декоративних цілях. Іноді саме від якості цих невеликих виробів залежить міцність, надійність і довговічність меблів.

Основні види

Вся фурнітура ділиться на два типи - лицьову і кріпильну. Лицьова фурнітура представлена ​​різними ручками і замками, рейками, кріпленнями, петлями, шарнірами та інше. Постійно асортимент цієї продукції розширюються, з'являються різні доводчики і газові ліфти, які відкривають більш широкі можливості. Якісна меблева фурнітура коштує дорого, саме тому недорогі моделі меблів, як прищепило, мають мінімум кріплень і лицьових виробів. Саме за якістю фурнітури можна судити про клас меблів. Щоб виріб прослужило людині довго, фурнітура повинна бути максимально міцною і надійною, не наражатися на окислення і корозії.

Особливості асортименту

Асортимент кріпильної фурнітури так само досить широкий. Це різні швелери і болти, цвяхи, направляючі, ручки скоби, меблеві ручки кнопки та інше. Без них неможливо поєднати кілька елементів між собою. Якісні кріплення повинні бути виконані з нержавіючої сталі.

Збірка меблів не обходиться без дверних петель. Раніше для цього використовувалися рояльні петлі, але ця фурнітура давно застаріла. Вона вважається не надійною. Справа в тому, що при монтажі таких виробів застосовують маленькі шурупи, які погано тримають ДСП і ЛДСП, не кажучи вже про важкому натуральному масиві.

Зараз у продажу є спеціальні міцні петлі, які можуть витримати значні навантаження і великий цикли закривання і відкривання дверей. Завдяки таким кріпленням дверей не будуть провисати і деформуватися, а меблі прослужить людині жоден десяток років. важливість фурнітури

Чи можна обійтися без використання меблевої фурнітури? З таким питанням стикається кожна друга людина, тому важливо враховувати такі особливості:
Забезпечення комфортного відкриття і закриття меблів без «заїдань Підкреслення привабливого вигляду інтер'єру.

Довговічність придатності меблів.

Меблева фурнітура - це абсолютно все кріплення, присутні в конструкції, тому важливо правильно їх використовувати відповідно до встановлених правил. Та й підбирати потрібно в залежності від потреби. Так як в іншому випадку можна зіткнутися з низькоякісним застосуванням меблів.