Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Металева адресна табличка на будинок

Адресні таблички: оригінально, естетично, надійно.

Адресні таблички покликані спростити наше життя - дозволяють орієнтуватися в місті, швидко знаходити потрібні об'єкти і т.д. Вони сильно спрощують життя листоношам, кур'єрам, водіям служб таксі і рядовим перехожим. Відповідно, адресні таблички на будинок повинні бути помітними, читабельними і довговічними.

Якщо у великих містах як мінімум на основних вулицях таблички встановлюються за рахунок міського бюджету, то в інших випадках мешканці роблять все самі. І якщо вам знадобилися адресні таблички на приватний будинок або інший об'єкт, звертайтеся в компанію Gruar. Ми все зробимо.

Наша мета - ваша індивідуальність

Ви вже бачили сотні, а хтось - навіть тисячі найрізноманітніших табличок. Але зізнайтеся, більшість з них - абсолютно непримітні. Так, вони виконують свою функцію, але не більше. Неприваблива дешева табличка просто псує фасад будівлі, робить його недоладним і відверто нудним. Наше завдання - виправити це.

Адресні таблички, які виготовляємо ми, - це унікальні вироби. Витіюваті візерунки, тривимірні елементи, сотні варіантів виконання - від мінімалізму то найтоншої обробки. Природні мотиви, геометрія, абстракція - просто скажіть, що вам більше подобається. Виробництво повністю індивідуально - від ідеї до її реалізації

Виготовлення адресних табличок

Ми використовуємо технологію художнього лиття та подальшу ручну обробку. Техніка має низку переваг:

  • унікальний дизайн за запитом клієнта;
  • терміни виготовлення - до 14 днів;
  • кілька розмірів на вибір;
  • алюміній або латунь - на розсуд покупця.

Готовий виріб монолітне, відрізняється підвищеною міцністю і зносостійкістю. Не потрібно складний догляд і регулярне обслуговування. Наші адресні таблички на приватний будинок або інший об'єкт десятиліттями зберігають свій зовнішній вигляд.
Україна розташована в помірно-континентальній кліматичній зоні. Для наших територій характерна холодна зима, жарке літо, часто дощове міжсезоння. Атмосферні явища постійно будуть впливати на адресну табличку. Але наші вироби до подібного просто несприйнятливі. Вони не піддаються корозії, колір напилення не вигоряє на сонці, скачки температур не провокують деформації.

Більше переваг для вас

Якщо вирішите замовити адресну табличку у нас, отримаєте ряд переваг:

  1. безкоштовний ескіз із зазначеним вами адресою;
  2. індивідуальний дизайн за запитом;
  3. у нас найбільший асортимент в Україні;
  4. гарантія відсутності шлюбу і собледеніе термінів.

Але найголовніше - це стилістика. Ми не пропонуємо нудних повсякденних рішень. Наші адресні таблички відрізняються багатством форм, тонкістю ліній, різними декоративними елементами. Вони прикрасять собою фасади як нових будинків, так і вікових пам'яток архітектури.

Замовлення, доставка і оплата

Замовити адресну табличку на будинок ви можете прямо на сайті: виберіть бажаний тип, метал, розмір, необхідну кількість виробів. У коментарі можна вказати номер і назва вулиці. Або обговорити питання безпосередньо з менеджером.

Ми не запускаємо виробництво до моменту затвердження ескізу клієнтом. Так ви точно будете знати, який результат отримаєте. Завдяки Gruar можна купити адресні таблички в будь-якій точці України: в Києві, Харкові, Одесі, Полтаві, Львові та інших містах. Оплатити замовлення можна після отримання та огляду. Доставка здійснюється «Новою Поштою» або «Укрпоштою». Терміни - від 2 до 7 робочих днів (залежить від транспортної компанії).

Рекомендуємо попередньо обговорити з менеджером деталі за номером 095 005-00-25. Запропонуємо кілька варіантів на вибір під ваші побажання

Сортування:
Вгору